Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-10-19| Geodezja, Instytucje

Ilu chętnych na stanowisko GGK?

W naborze na stanowisko głównego geodety kraju zgłosiło się sześciu kandydatów – poinformowało Geoforum.pl Ministerstwo Rozwoju i Technologii.


Ilu chętnych na stanowisko GGK?

Jednocześnie resort rozwoju zaznaczył, że z uwagi na ochronę danych osobowych nie może podać nazwisk kandydatów.
Wśród nich jest jednak na pewno Waldemar Izdebski, były GGK odwołany 13 maja br., który sam poinformował o złożeniu dokumentów w konkursie. „Nie mogłem zawieść tych osób, które oczekiwały mojego udziału w tym konkursie, widząc moją osobę jak gwaranta realizacji postępu w dziedzinie geodezji i kartografii” – napisał na swoim blogu.

Przypomnijmy, że termin składania zgłoszeń w konkursie upłynął w poniedziałek 17 października. Nabór jest prowadzony na podstawie ustawy i obejmuje weryfikację formalną ofert oraz rozmowę kwalifikacyjną. Podczas rozmowy kandydat może zostać poproszony o prezentację opracowania przygotowanego na potrzeby naboru – tj. „Koncepcji rozwoju Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii wraz z założeniami modelu zarządzania GUGiK”.
Informacja o wyniku konkursu zostanie zamieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej GUGiK-u oraz BIP-ie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS