Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-10-11| GIS, Przetargi

Polska Spółka Gazownictwa zamawia licencje ArcGIS i wsparcie

Polska Spółka Gazownictwa z siedzibą w Tarnowie ogłosiła przetarg na świadczenie usług utrzymania oprogramowania ArcGIS, zakup licencji oraz pakietu wsparcia konsultacyjno-deweloperskiego. Szacunkowa wartość zamówienia (na podstawie wadium) wynosi co najmniej 1,6 mln zł.


Polska Spółka Gazownictwa zamawia licencje ArcGIS i wsparcie
Zamówienie zostało podzielone na dwie części. Część 1 obejmuje świadczenie usługi asysty i utrzymania na okres 24 mies. (w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 r.) dla posiadanych przez zamawiającego licencji ArcGIS oraz zakup dodatkowych licencji oprogramowania ArcGIS (dostawa w ciągu 3 dni od podpisania umowy). Z kolei część 2 obejmuje wsparcie konsultacyjno-deweloperskie do oprogramowania ArcGIS w ilości 3 pakietów po 320 roboczogodzin (łącznie 960 roboczogodzin) w okresie 24 mies. od dnia podpisania umowy.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 45 tys. zł dla części 1 i 3 tys. zł dla części 2 można składać do 15 listopada br.

AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS