Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-10-11| Przetargi

Duże zainteresowanie pracami geodezyjnymi dla CPK

Aż 19 firm wystartowało w zamówieniu spółki Centralny Port Komunikacyjny na wykonanie prac geodezyjnych związanych z uzyskaniem decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji.


Duże zainteresowanie pracami geodezyjnymi dla CPK

Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na wykonanie prac geodezyjnych na potrzeby decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji polegającej na budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego. Na przedmiot zamówienia składają się:

  • wykonanie map zawierających projekty podziałów nieruchomości,
  • wykonanie map do celów prawnych,
  • sporządzenie wykazów nieruchomości,
  • wyznaczenie punktów granicznych lub wznowienie znaków granicznych.

Zamówienie obejmuje zawarcie umowy ramowej z maksymalnie 15 wykonawcami – na ich podstawie zamawiający będzie podpisywał umowy wykonawcze, kierując się takimi kryteriami jak cena, doświadczenie personelu oraz termin realizacji.

Termin wykonania prac został określony na 48 miesięcy. Spółka CPK jest gotowa wyłożyć na powyższe zlecenie maksymalnie 12,6 mln zł.

O podpisanie umowy ramowej ubiegają się firmy: Multiconsult Polska, Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne, Gispro, Geodeta F.G., Geolida, Kadex Inżynieria, Geopartner Inżynieria, Polservice Geo, PUG Geokart Łomżyński, PUH Betpol, OPEGIEKA, MGGP, Angeo, MZG, PUGiK Geotrion, Ka-Ro, a także trzy konsorcja: Consulting Partner Jakub Miszkiewicz i Anna Miller Biuro Geodezyjno-Kartograficzne, Podlaski Serwis Geodezyjny i Navigeo oraz GCPS i GGPS.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS