Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-10-10| Geodezja, Przetargi

Kujawsko-pomorskie zamawia inwentaryzację dróg

Aktualizacja bazy ewidencji sieci dróg wojewódzkich województwa kujawsko-pomorskiego z przeglądem 5-letnim stanu technicznego dróg i obiektów mostowych jest przedmiotem przetargu rozpisanego właśnie przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy.


Kujawsko-pomorskie zamawia inwentaryzację dróg

W ramach zamówienia należy wykonać m.in.:

  • atlas sieci drogowej,
  • fotorejestrację korytarza dróg z interwałem 5 metrów,
  • cyfrowe obrazy nawierzchni jezdni z interwałem 10 metrów,
  • wzbogacenie systemu zamawiającego o ewidencję ścieżek rowerowych, w tym wykonanie ich fotorejestracji i inwentaryzacji,
  • bezpośredni pomiar przepustów,
  • dostarczenie sprzętu komputerowego.

Ponadto w ramach zamawianych prac ma zostać dostarczony System Zarządzania Infrastrukturą Drogową, który umożliwi korzystanie ze wszystkich zgromadzonych w ramach projektu danych.

Szacunkowa wartość zamawianych prac wynosi ponad 500 tys. euro. Zakładany czas ich realizacji to 12 miesięcy. Oferty można składać do 10 listopada. Wadium nie jest wymagane.


Przegląd wszystkich aktualnych zamówień publicznych z zakresu geodezji i kartografii prezentujemy w naszej nowej Bazie przetargów

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS