wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-10-07| Geodezja, Instytucje

Szkolenie mazowieckiej SGiK dotyczące gleboznawczej klasyfikacji gruntów

W czwartek 6 października w siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie odbyło się szkolenie pracowników Służby Geodezyjnej i Kartograficznej zajmujących się prowadzeniem postępowań administracyjnych w zakresie gleboznawczej klasyfikacji gruntów na terenie województwa mazowieckiego.


Szkolenie mazowieckiej SGiK dotyczące gleboznawczej klasyfikacji gruntów <br />
Od lewej: dr hab. Antoni Szafranek, dr hab. Anna Bielska, MWINGiK Sebastian Bała
Od lewej: dr hab. Antoni Szafranek, dr hab. Anna Bielska, MWINGiK Sebastian Bała

Spotkanie wykładowo-warsztatowe, prowadzone przez dr hab. inż. Annę Bielską oraz dr. hab. inż. Antoniego Szafranka z WGiK PW, pozwoliło uczestnikom na usystematyzowanie zagadnień związanych z gleboznawczą klasyfikacją gruntów na terenach nizinnych oraz weryfikacją poprawności dokumentacji klasyfikacyjnej.

W trakcie szkolenia uczestnicy wysłuchali wykładu dotyczącego charakterystyki gleb na obszarze województwa mazowieckiego, podstawowych zagadnień merytorycznych z dziedziny gleboznawstwa, wykonywali ćwiczenia praktyczne związane z weryfikacją projektów ustalenia klasyfikacji gruntów, a także mieli możliwość rozmowy z mazowieckim WINGiK-iem w sprawach związanych z procedurą administracyjną prowadzenia postępowań klasyfikacyjnych.

Źródło: MUW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS