wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-09-27| Geodezja, Przetargi

Warszawski ratusz zamówił prace geodezyjne

Miasto Stołeczne Warszawa rozstrzygnęło przetarg na sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy i poza jej granicami (woj. mazowieckie). Łączna wartość podpisanych umów to 1,019 mln zł.


Warszawski ratusz zamówił prace geodezyjne
Zamówienie podzielono na trzy części. Części 1 i 2 obejmują wykonanie m.in.: wstępnych projektów podziałów nieruchomości, map do celów prawnych, map sytuacyjnych nieruchomości, wykazów synchronizacyjnych, a także wyznaczanie i utrwalenie na gruncie nowych punktów granicznych, wznawianie znaków granicznych, ustalanie przebiegu granic ewidencyjnych oraz badania hipoteczne.

Natomiast część 3 obejmuje: analizę geodezyjno-prawną nieruchomości, w tym: ustalenia wszelkich danych o właścicielu nieruchomości, określenia czy wskazana działka ewidencyjna jest objęta wskazanym przez zamawiającego dokumentem własnościowym, określenia stref funkcjonalnych zgodnie z faktycznym sposobem zagospodarowania obszaru wskazanego przez Zamawiającego czy ustalenia wszystkich oznaczeń geodezyjnych (dawnych/historycznych) i prawnych wskazanej przez zamawiającego działki ewidencyjnej.

Przetarg cieszył się niewielkim zainteresowaniem. Łącznie wpłynęły tylko 3 oferty, w tym dwie dla części 2 i jedna dla części 1. Dla części 3 nie było ofert. Zamówienie zrealizują dwie firmy (wszystkie kwoty brutto): część 1. Usługi Geodezyjne Czejgis Krzysztof z Ostrówka za 552 tys. zł (budżet zamawiającego to 563 tys. zł) oraz część 2. GEO-PAKA Piotr Czejgis z Warszawy za 467 tys. zł (budżet zamawiającego to 474 tys. zł).

Prace mają być zrealizowane do końca października przyszłego roku.

AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje w Trójmieście
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS