wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-09-19| GIS, Przetargi

Jakie oferty w przetargu na SIP dla Bielska-Białej?

Urząd Miejski w Bielsku-Białej otworzył oferty w przetargu na dostawę Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej. Najdroższa oferta opiewa na blisko 5 mln zł, najtańsza – na niecały milion (wszystkie kwoty brutto).


Jakie oferty w przetargu na SIP dla Bielska-Białej? <br />
fot. Wikipedia/Marek Kocjan
fot. Wikipedia/Marek Kocjan
W przetargu złożono cztery oferty: HyperView z Gliwic – 0,964 mln zł; EnviroSolutions z Woli Prażmowskiej – 1,370 mln zł; Aspello z Opola – 1,160 mln zł oraz Giap z Warszawy – 4,809 mln zł. Na realizację zamówienia zamawiający przeznaczył 1,958 mln zł.

Zamówienie obejmuje opracowanie, dostawę oraz uruchomienie Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej miasta Bielsko-Biała (MSIP B-B), które ma uwzględnić realne potrzeby miasta w dostępie do uporządkowanej informacji, funkcji i usług przestrzennych. Głównym założeniem projektu jest integrujący charakter proponowanego rozwiązania, które docelowo będzie pełnić rolę centralnego węzła informacyjnego urzędu udostępniającego dane, funkcje i usługi użytkownikom wewnętrznym (pracownikom UM) oraz użytkownikom zewnętrznym. Jednocześnie MSIP B-B ma zapewniać wymianę informacji z bazami referencyjnymi i dziedzinowym systemami działającymi w ramach UM oraz z usługami pochodzącymi z zewnętrznych źródeł danych.

Rozwiązanie ma wspierać kluczowe obszary merytoryczne działania UM w zakresie gospodarki miejskiej, planowania przestrzennego, procesu inwestycyjnego, ochrony środowiska czy ewidencjonowania i ochrony zabytków. Wsparcie będzie realizowane przez dostęp do danych, funkcji i usług GIS oraz przez dedykowane komponenty wspierające prowadzenie rejestrów, ewidencji i postępowań administracyjnych w tym w formule work-flow.

Termin realizacji prac wyznaczono na 12 miesięcy od podpisania umowy.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS