Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-09-09| Teledetekcja, Sprzęt, Przetargi, Edukacja, Software

AMW zamawia BSP wraz z oprogramowaniem do zastosowań geodezyjnych

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni ogłosiła kompleksowy przetarg na dostawę elementów Pracowni Technologii Bezzałogowych Statków Powietrznych (BSP). Obejmuje on m.in. drony do pomiarów geodezyjnych wraz z oprogramowaniem oraz oprogramowanie fotogrametryczne.


AMW zamawia BSP wraz z oprogramowaniem do zastosowań geodezyjnych
Podzielone na 11 części zamówienie obejmuje: bezzałogowe statki powietrzne, zespół symulatorów, aparaty cyfrowe, urządzenia do wydruku i obróbki materiałów w technologii 3D, polowy zestaw do ładowania akumulatorów z akumulatorami, oprogramowanie do informatyki śledczej; namiot polowy, urządzenia krótkofalowe, zestaw do nauki programowania układów elektrycznych, okulary multimedialne do podglądu obrazu w czasie rzeczywistym czy wreszcie modułowy system przechowywania BSP.

Na długiej liście zamawianego sprzętu i oprogramowania znajdują się m.in.: geodezyjny wielowirnikowiec w zestawie z oprogramowaniem, samolot bezzałogowy typu VTOL do precyzyjnych pomiarów geodezyjnych, BSP typu płatowiec pionowego startu i lądowania do mapowania dużych obszarów, a także oprogramowanie fotogrametryczne.

Oferty można składać do 7 października br. Dostawa ma być zrealizowana do 18 listopada br.

Warto zauważyć, że to nie pierwsze w tym roku zamówienie AMW obejmujące sprzęt czy oprogramowanie do zastosowań w szeroko rozumianej geodezji. Poprzednie dotyczyły: pływającego drona do pomiarów batymetrycznych, dronów do pomiarów fotogrametrycznych, stacji graficznych do obróbki danych mapowych czy oprogramowania GIS-owego.

AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS