wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-09-09| Teledetekcja, Sprzęt, Przetargi, Edukacja, Software

AMW zamawia BSP wraz z oprogramowaniem do zastosowań geodezyjnych

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni ogłosiła kompleksowy przetarg na dostawę elementów Pracowni Technologii Bezzałogowych Statków Powietrznych (BSP). Obejmuje on m.in. drony do pomiarów geodezyjnych wraz z oprogramowaniem oraz oprogramowanie fotogrametryczne.


AMW zamawia BSP wraz z oprogramowaniem do zastosowań geodezyjnych
Podzielone na 11 części zamówienie obejmuje: bezzałogowe statki powietrzne, zespół symulatorów, aparaty cyfrowe, urządzenia do wydruku i obróbki materiałów w technologii 3D, polowy zestaw do ładowania akumulatorów z akumulatorami, oprogramowanie do informatyki śledczej; namiot polowy, urządzenia krótkofalowe, zestaw do nauki programowania układów elektrycznych, okulary multimedialne do podglądu obrazu w czasie rzeczywistym czy wreszcie modułowy system przechowywania BSP.

Na długiej liście zamawianego sprzętu i oprogramowania znajdują się m.in.: geodezyjny wielowirnikowiec w zestawie z oprogramowaniem, samolot bezzałogowy typu VTOL do precyzyjnych pomiarów geodezyjnych, BSP typu płatowiec pionowego startu i lądowania do mapowania dużych obszarów, a także oprogramowanie fotogrametryczne.

Oferty można składać do 7 października br. Dostawa ma być zrealizowana do 18 listopada br.

Warto zauważyć, że to nie pierwsze w tym roku zamówienie AMW obejmujące sprzęt czy oprogramowanie do zastosowań w szeroko rozumianej geodezji. Poprzednie dotyczyły: pływającego drona do pomiarów batymetrycznych, dronów do pomiarów fotogrametrycznych, stacji graficznych do obróbki danych mapowych czy oprogramowania GIS-owego.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS