wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-09-08| Teledetekcja, Przetargi

Piaseczno zamawia opracowania fotogrametryczne

Wykonanie ortofotomapy, numerycznego modelu terenu (NMT), fotoplanów ukośnych, a także modelu 3D na podstawie odpowiednio zdjęć lotniczych i danych skaningu laserowego pozyskanych w 2022 r. jest przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno.


Piaseczno zamawia opracowania fotogrametryczne <br />
fot. piaseczni.eu/Piotr Michalski
fot. piaseczni.eu/Piotr Michalski
Zamówienie podzielono na 3 części. Pierwsza obejmuje wykonanie • ortofotomapy dla obszaru gminy z buforem min. 300 m i 5-centymetrowym pikselem (na podstawie zdjęć lotniczych) oraz • NMT z gęstością punktów nie mniejszą niż 12 pkt/m kw. (na podstawie danych ze skaningu laserowego i zdjęć lotniczych). Część druga obejmuje wykonanie • czterech fotoplanów ukośnych na podstawie ukośnych zdjęć lotniczych (z rozdzielczością 6 cm i dokładnością bezwzględną 0,5 m) wraz z • aplikacją internetową do ich przeglądania. Z kolei część trzecia obejmuje wykonanie • modelu 3D w postaci siatki mesh na podstawie pionowych i ukośnych zdjęć lotniczych oraz skaningu laserowego. Wszystkie opracowania mają zostać wykonane na podstawie danych pozyskanych w tym roku.

Oferty można składać do 20 września br. zakończenie prac zamawiający przewiduje na 15 grudnia br.

Zamówienie jest realizowane w ramach wartego 5,1 mln zł projektu „Informatyzacja administracji publicznej oraz instytucji i zasobów kultury na terenie Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Mazowieckiego na lata 2014–2020.

Przegląd wszystkich aktualnych zamówień publicznych z zakresu geodezji i kartografii prezentujemy w naszej nowej Bazie przetargów

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS