Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-09-01| Geodezja, Edukacja

Zapowiedź kolejnej edycji geodezyjnej olimpiady

Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej oraz Stowarzyszenie Geodetów Polskich zapraszają uczniów i szkoły do udziału w 45. edycji tego wydarzenia w roku szkolnym 2022/2023.


Zapowiedź kolejnej edycji geodezyjnej olimpiady <br />
44. edycja Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej, której etap II i III odbyły się w dniach 21-23 kwietnia br. w Zielonej Górze
44. edycja Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej, której etap II i III odbyły się w dniach 21-23 kwietnia br. w Zielonej Górze
Organizatorem zawodów drugiego i trzeciego stopnia obecnej edycji będzie Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy oraz Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Bydgoszczy. Organizatorzy przewidują, że zawody te zostaną przeprowadzone w dniach 13–15 kwietnia 2023 r. natomiast zawody pierwszego stopnia – etap szkolny należy zorganizować w dniach 27-28 października br. Początek zawodów każdego dnia o godz. 9.00.

Szczegółowe informacje dotyczące 45. edycji Olimpiady oraz zestawy pytań na etap szkolny Komitet Główny Olipiady przekaże szkołom, które zgłoszą udział w niej udział. W związku z powyższym zgłoszenie szkoły do udziału w XLV Olimpiadzie WGiK należy przekazać do biura Zarządu Głównego SGP do 1 października br. drogą elektroniczną na adres: olimpiada@sgp.geodezja.org.pl. Zgłoszenia należy przesłać na załączonym formularzu.

Szczegółowe wytyczne XLV Olimpiady
Zgłoszenie do etapu szkolnego VLV Olimpiady

Źródło: SGP


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS