wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-07-25| Geodezja, Teledetekcja, Imprezy

Sympozjum fotogrametryczne już za dwa miesiące

Do 5 września wydłużony został termin rejestracji na XXII Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe Polskiego Towarzystwa Fotogrametrii i Teledetekcji pt. „Fotogrametria – Teledetekcja – Geoinformacja: stan aktualny i tendencje rozwoju”.


Sympozjum fotogrametryczne już za dwa miesiące <br />
Zdjęcie lustracyjne (źródło: MSIP Krakowa)
Zdjęcie lustracyjne (źródło: MSIP Krakowa)

Wydarzenie odbędzie się w dniach 26–28 września 2022 r. w Krakowie, na Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH.
Sympozjum będzie konferencją naukową, która umożliwi prezentację najnowszych zagranicznych i polskich osiągnięć badawczych oraz doświadczeń związanych z wdrażaniem nowoczesnych metod i technologii fotogrametrycznych, teledetekcyjnych oraz geoinformacyjnych. Tematyka wydarzenia obejmuje pozyskiwanie danych 2D oraz 3D z różnych sensorów i pułapów rejestracji, integrację z danymi z innych źródeł, metody przetwarzania, modelowania, analizy danych oraz ich praktyczne aplikacje.

W ramach sympozjum przewiduje się referaty zaproszonych gości. Wśród nich będą m.in.:
• profesor Hans-Gerd Maas – „Recent developments in Lidar Bathymetry”;
• profesor Michele Crosseto – „A Step Forward In Deformation Monitoring Using Sar Interferometry: The Copernicus Ground Motion Service”;
• profesor Fabio Remondinio – „Photogrammetry meets AI”;
• profesor Tadeusz Uhl – „Can space technologies help with sustainable development?”.

Termin zgłaszania uczestnictwa w sympozjum oraz nadsyłania streszczeń referatów w języku polskim (min. 250 słów) i angielskim upływa 5 września.
Opłata za uczestnictwo wynosi: 800 zł netto (w terminie do 11 września), 1000 zł netto (po 11 września), 500 zł netto (dla doktorantów i studentów).

Organizatorami wydarzenia są: Polskie Towarzystwo Fotogrametrii i Teledetekcji, Zarząd Główny Stowarzyszenia Geodetów Polskich oraz Katedra Fotogrametrii, Teledetekcji Środowiska i Inżynierii Przestrzennej AGH w Krakowie.

Więcej informacji w komunikacie nr 2

Patronat medialny nad XXII Ogólnopolskim Sympozjum Naukowych objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl

Organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wapno - krajobraz po katastrofie
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS