Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-07-20| Geodezja, GIS, Instytucje

Blisko 90% powiatów prowadzi elektroniczne narady koordynacyjne

Według przedstawionego przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii aktualnego stanu wdrożeń elektronicznych narad koordynacyjnych w kraju już 335 powiatów wykorzystuje elektroniczne narzędzia do prowadzenia narad koordynacyjnych projektów sieci uzbrojenia terenu.


Blisko 90% powiatów prowadzi elektroniczne narady koordynacyjne <br />
Stan wdrożeń elektronicznych narad koordynacyjnych, lipiec 2022 r.
Stan wdrożeń elektronicznych narad koordynacyjnych, lipiec 2022 r.
Blisko 90% powiatów prowadzi elektroniczne narady koordynacyjne
Co ciekawe, nadal opolskie jest jedynym województwem, w którym wszystkie powiaty w pełni uruchomiły proces przeprowadzania narad koordynacyjnych w sposób elektroniczny. W czołówce są też województwa: dolnośląskie, mazowieckie i wielkopolskie. Natomiast najsłabiej zinformatyzowane w tym zakresie jest województwo podlaskie (59%). 298 powiatów przeprowadziło już pełną informatyzację, jednak 45 powiatów (najwięcej w województwie śląskim) jeszcze jej nie rozpoczęto. Szczegóły w tabeli i na mapie.

Stan informatyzacji narad można na bieżąco monitorować w serwisie www.geoportal.gov.pl po włączeniu warstwy „Informatyzacja ZUD” znajdującej się w grupie warstw „Specjalistyczne informacje geodezyjne” oraz podgrupie „Stan informatyzacji powiatów”.

Warstwa jest na bieżąco aktualizowana na podstawie informacji uzyskiwanych z powiatów. Jeżeli organ wdrożył system do prowadzenia narad koordynacyjnych w postaci elektronicznej, a nie jest to widoczne na mapie, należy skontaktować się z GUGiK.

Aktualizacja: W wiadomości podmieniono tabelę poprawioną przez GUGiK

Źródło: GUGiK, AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy



zobacz też:



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS