wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-07-13| GIS, Przetargi, Instytucje

Koszalin zamawia system do prowadzenia zasobu

Urząd Miejski w Koszalinie na blisko milion zł szacuje wartość właśnie ogłoszonego zamówienia na dostawę, instalację i kompleksowe wdrożenie systemu do prowadzenia spraw z zakresu państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.


Koszalin zamawia system do prowadzenia zasobu
Przedmiotem przetargu jest dostawa, instalacja i kompleksowe wdrożenie w Urzędzie Miejskim w Koszalinie systemu do prowadzenia spraw z zakresu państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, udostępniania w sieci internet danych przestrzennych i opisowych za pośrednictwem portalu mapowego, e-Usług – wraz z niezbędną do jego prawidłowego funkcjonowania infrastrukturą informatyczną – oraz wykonanie migracji i dostosowanie danych z obecnie eksploatowanych przez zamawiającego baz danych.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 29 tys. zł można składać do 9 sierpnia br. Kryteriami udzielenia zamówienia są: cena (60%), termin na usunięcie innego błędu systemu przez wykonawcę deklarowany w liczbie dni roboczych (20%) oraz majątkowe prawa autorskie graficznego oprogramowania narzędziowego służącego do edycji map (20%).


Przegląd wszystkich aktualnych zamówień publicznych z zakresu geodezji i kartografii prezentujemy w naszej nowej Bazie przetargów

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS