wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-07-08| Geodezja, Przetargi, Instytucje

Osnowa magnetyczna będzie uzupełniona

Główny Geodeta Kraju 5 lipca zawarł umowę z Instytutem Geodezji i Kartografii na wykonanie prac związanych z uzupełnieniem osnowy magnetycznej klasy fundamentalnej na obszarze kraju wraz z przeglądem znaków ekscentrycznych punktów osnowy magnetycznej klasy fundamentalnej.


Osnowa magnetyczna będzie uzupełniona
Zamówienie zostanie zrealizowane za blisko 187,5 tys. zł brutto. Oferta IGiK była jedyną złożoną w tym przetargu.

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie lokalizacji, wykonanie stabilizacji nowych znaków i pomiar składowych ziemskiego pola magnetycznego 4 punktów osnowy magnetycznej klasy fundamentalnej wraz z opracowaniem wyników oraz wykonanie przeglądu 14 punktów ekscentrycznych punktów osnowy magnetycznej klasy fundamentalnej wraz z weryfikacją możliwości wykonania pomiarów elementów pola magnetycznego.

Zakończenie prac planowane jest na 30 listopada 2022 r.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS