wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-06-27| Ludzie, Instytucje

Już nie p.o. - Dorota Cabańska powołana na stanowisko GINB

Na wniosek ministra rozwoju Waldemara Budy Dorota Cabańska została powołana przez premiera na stanowisko głównego inspektora nadzoru budowlanego.


Już nie p.o. - Dorota Cabańska powołana na stanowisko GINB <br />
fot. Twitter/MRiT
fot. Twitter/MRiT

Dorota Cabańska jest magistrem ekonomii, a także absolwentką planowania przestrzennego na Politechnice Poznańskiej. Do zespołu GUNB dołączyła w marcu 2020 r., początkowo obejmując stanowisko zastępcy GINB ds. cyfryzacji. W sierpniu 2020 r. powierzono jej zaś pełnienie obowiązków GINB. W GUNB m.in. uruchomiła i wdrożyła projekt cyfryzacji i pierwszą stronę do obsługi procesu inwestycyjno-budowlanego, czyli e-Budownictwo.

Wcześniej pełniła m.in. funkcję dyrektora Departamentu Gospodarki Niskoemisyjnej w Ministerstwie Rozwoju i zastępcy dyrektora Departamentu Utrzymania i Rozwoju Systemów w Ministerstwie Cyfryzacji.

Od początku swojej kariery związana jest z administracją państwową, gdzie głównie realizowała projekty związane cyfryzacją i systemami IT. Wprowadzała takie projekty jak: węzeł krajowy, węzeł transgraniczny czy projekt CEPiK 2.0. Od 2019 r. prowadzi sprawy związane z nowymi technologiami niskoemisyjnymi, a także wdraża systemy i narzędzia techniczne mające na celu wsparcie termomodernizacji i walkę z ubóstwem energetycznym.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS