wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-05-27| artykuł sponsorowany | Firma

Szukasz firmy, która oferuje wynajem podnośników? Po tych 5 cechach poznasz profesjonalistów

Twoja firma prowadzi roboty wysokościowe? W takim razie potrzebujesz zwyżki. Wynajem podnośników to najlepsze rozwiązanie, ponieważ nie generuje tak wysokich kosztów jak zakup sprzętu. Jak znaleźć odpowiednią wypożyczalnię podnośników? Po czym poznać fachowców? Wskazujemy 5 najważniejszych cech dobrej wypożyczalnia zwyżek.


Szukasz firmy, która oferuje wynajem podnośników? Po tych 5 cechach poznasz profesjonalistów

Wynajem podnośników wszelkiego rodzaju

Niewątpliwie dobrą firmę można poznać po bogatej ofercie. Wypożyczalnia podnośników powinna posiadać w asortymencie wszystkie najpopularniejsze urządzenia tego typu. Niezbędne są: podnośnik nożycowy koszowy, podnośnik masztowy oraz model przegubowy. Każdy z nich sprawdza się w nieco innych zadaniach, przez co spełnienie oczekiwań klientów wymaga posiadania w ofercie wszystkich rodzajów sprzętu.

Wypożyczalnia podnośników uznanych marek

Komfort i bezpieczeństwo pracy zapewniają jedynie urządzenia najwyższej klasy. Dlatego też zalecamy, aby zawsze decydować się na wynajem podnośników uznanych marek. Dobra wypożyczalnia wysięgników nawiązuje współpracę z najlepszymi producentami. Renomowana wypożyczalnia zwyżek to taka, której producenci ufają i sami zabiegają o współpracę. Tym samym, po renomie marek dostępnych w danej wypożyczalni wiele można o niej powiedzieć.

Wsparcie serwisowe

Awaria urządzenia i brak możliwości wykorzystania go w codziennych zadaniach oznaczają przerwę w pracy. Zwykle jest ona kosztowna oraz zaburza plan dnia. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby wypożyczalnia podnośników oferowała usługi serwisowe.

Wsparcie powinno polegać na natychmiastowej interwencji u klienta. Wiele napraw można wykonać na miejscu, jednak niektóre są zbyt poważne, przez co konieczne jest przewiezienie maszyny do warsztatu. Co wtedy? W takim przypadku wypożyczalnia wysięgników powinna zaproponować wymianę sprzętu. Po tym poznasz profesjonalną firmę oferującą wynajem podnośników.

Doradztwo w wielu obszarach

Czy wynajem podnośników to jedyna usługa, którą świadczy dobra wypożyczalnia zwyżek? Nic z tych rzeczy! Wielu klientów potrzebuje wsparcia również w innych obszarach. Wielokrotnie klientami są firmy, które nie specjalizują się w pracy na wysokości. Dlatego też wybór sprzętu oraz jego użytkowanie nie są dla nich zbyt łatwe.

Renomowane wypożyczalnie świadczą usługi z zakresu doradztwa na wszystkich etapach. Pomagają wybrać właściwy sprzęt oraz instruują, jak go używać. Co więcej, czasami można liczyć nawet na wsparcie w realizacji projektu. Warto zwracać uwagę na to, czy takie dodatkowe usługi znajdują się w ofercie wypożyczalni. Jest to bardzo dobry wyznacznik profesjonalizmu i jakości.

Doświadczenie wypożyczalni zwyżek

Powyżej wymieniliśmy szereg usług oferowanych przez dobre wypożyczalnie podnośników. Jednak na nic zda się bogata oferta, jeśli usługi są realizowane na niskim poziomie. Natomiast o jakości realizacji usług w dużej mierze decyduje doświadczenie. Rzecz jasna, im jest ono większe, tym lepiej. Dlatego też śmiało można stwierdzić, że o profesjonalizmie firmy w dużej mierze świadczy jej staż na rynku oraz liczba zrealizowanych projektów.

Nie ma wątpliwości, że wynajem podnośników to usługa, z której usług zdecydowanie warto skorzystać. Zawsze, gdy zajdzie taka okoliczność, polecamy poszukać odpowiedniej firmy, która posiada wymienione przez nas cechy. Dzięki temu możesz być pewny, że rozpoczynasz współpracę z przedsiębiorstwem, które stawia na najwyższą jakość, co znacznie zwiększa szanse na to, że współpraca będzie przebiegała bez żadnych problemów.


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wapno - krajobraz po katastrofie
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS