wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-05-25| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Poznaliśmy nazwisko kolejnego nowego dyrektora departamentu w GUGiK

Nowym dyrektorem Departamentu Nadzoru, Kontroli i Organizacji Służby Geodezyjnej i Kartograficznej w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii została Adrianna Berenson.


Poznaliśmy nazwisko kolejnego nowego dyrektora departamentu w GUGiK

Adrianna Berenson jest radcą prawnym, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji. Ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Autorka publikacji z dziedziny prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz prawa farmaceutycznego. W Szkole Głównej Handlowej studiuje podyplomowo podstawy prawno-ekonomiczne procesu inwestycyjnego, pogłębiając wiedzę m.in. w zakresie prawa budowlanego, zagospodarowania przestrzennego oraz ochrony środowiska.

Karierę zawodową rozpoczynała w wiodących polskich kancelariach prawnych. Następnie przez wiele była zatrudniona w Departamencie Prawnym i Nadzoru Właścicielskiego w PKP S.A. Od 2017 r. roku związana z administracją rządową: pracowała w Departamencie Prawnym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, następnie w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej w Warszawie na stanowisku kierownika oddziału orzecznictwa. Od 2019 r. pełniła funkcję zastępcy dyrektora Departamentu Nadzoru, Kontroli i Organizacji Służby Geodezyjnej i Kartograficznej, nadzorując bezpośrednio Wydział Orzecznictwa oraz Kwalifikacji Zawodowych.

Zna język angielski i niemiecki.

Kierowanie departamentem GUGiK Adrianna Berenson przejęła od Adolfa Jankowskiego, który został odwołany z tego stanowiska 16 maja przez p.o. głównego geodety kraju Alicję Kulkę.

Przypomnijmy, że równocześnie odwołała ona również zastępcę dyrektora tego departamentu Żanetę Kornatowską. Stanowisko stracił ponadto dyrektor Departamentu Informacji o Nieruchomościach Rafał Władziński, a w jego miejsce – jak informowaliśmy wcześniej – powołano Marcina Grudnia.

Wiadomość zaktualizowana 27 maja o poszerzony życiorys Adrianny Berenson

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS