wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-05-13| GIS, Przetargi

Rusza kolejna aktualizacja BDOT10k. Ceny ofert znacznie poniżej budżetu GUGiK

Główny Urząd Geodezji i Kartografii podpisał pierwsze 8 umów na aktualizację bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) w ramach przetargu rozpisanego w lutym br.


Rusza kolejna aktualizacja BDOT10k. Ceny ofert znacznie poniżej budżetu GUGiK

Rozstrzygnięcia dotyczą zamówienia określonego jako „Zakres 4”. Jego przedmiotem jest aktualizacja bazy w 15 powiatach. Na razie podpisano umowy dla ośmiu z nich.

Cztery części zrealizuje firma OPGK Rzeszów. Za 218 tys. zł prace aktualizacyjne wykona w powiatach radomskim (woj. mazowieckie) oraz lublinieckim, myszkowskim i pszczyńskim (woj. śląskie). Z kolei szczecińska firma Gispro zrealizuje trzy części, tj. dla powiatów brodnickiego, inowrocławskiego i nakielskiego (woj. kujawsko-pomorskie). Wartość podpisanych z nią umów wynosi 108 tys. zł. Aktualizację dla powiatu wieluńskiego w wojewódzkie łódzkim wykona natomiast konsorcjum firm Geores z Rzeszowa i MGeo z Lutczy (wartość kontraktu to 52 tys. zł).

Tym samym łączna wartość zawartych umów wynosi 378 tys. zł, co stanowi raptem 52% budżetu zamówienia.

Prace aktualizacyjne objęte tymi kontraktami powinny zakończyć się do września br. Jeśli chodzi o pozostałe 7 części tego przetargu, dokonano już dla nich wyboru najkorzystniejszych ofert. Wkrótce powinno zatem nastąpić podpisanie umów.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS