wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-05-09| Geodezja, Edukacja, Instytucje

KG PAN szuka najlepszych prac doktorskich

Komitet Geodezji Polskiej Akademii Nauk zaprasza do udziału w I edycji konkursu o nagrodę za wyróżniające się prace doktorskie z zakresu geodezji. W bieżącej edycji można zgłaszać prace obronione w latach 2020–2021.


KG PAN szuka najlepszych prac doktorskich

Celem konkursu jest popularyzacja wybitnych osiągnięć naukowych i badawczych z zakresu geodezji oraz wsparcie i promowanie wybitnych młodych naukowców jako autorów wyróżniających się prac doktorskich, w szczególności przygotowanych we współpracy międzynarodowej.

W konkursie mogą wziąć udział autorzy prac doktorskich, które obejmują zagadnienia związane tematycznie z działalnością Komitetu, w szczególności dotyczące: geodezji fizycznej, geodezji satelitarnej, planetarnej i kosmicznej, geodynamiki, geoinformatyki, systemów informacji przestrzennej, GIS-u, układów odniesień przestrzennych, kartografii, inżynierii geoprzestrzennej, fotogrametrii, teledetekcji, geodezji inżynieryjno-przemysłowej, geodezji górniczej, nawigacji, katastru nieruchomości, zagadnień prawnych w geodezji.

Komplet dokumentów zgodny z zapisami regulaminu należy przesłać na adres: konkurs.geodezja@gmail.com. Termin nadsyłania prac to 30 czerwca br.

Więcej informacji

Źródło: KG PAN


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS