wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-05-04| Geodezja, Przetargi

Drugie podejście powiatu wrocławskiego do geodezyjnych baz danych

Starostwo we Wrocławiu ponownie ogłosiło przetarg dotyczący utworzenia zbiorów danych baz BDOT500 i GESUT oraz uzupełnienia bazy EGiB dla 198 obrębów.


Drugie podejście powiatu wrocławskiego do geodezyjnych baz danych

Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:

 • utworzenie zbiorów danych w zakresie obiektów bazy BDOT500 i GESUT wraz z uzupełnieniem bazy danych EGiB w zakresie obiektów trwale związanych z budynkami dla jednostek Czernica, Długołęka Kąty Wrocławskie (obszar wiejski), Kobierzyce, Siechnice (obszar wiejski), Sobótka (obszar wiejski);
 • dostosowanie obiektów baz danych PZGiK do zgodności z modelem pojęciowym określonym w rozporządzeniach ws. BDOT500 i GESUT oraz poprawę geometrii bazy danych EGiB w zakresie obiektów trwale związanych z budynkami dla wyżej wymienionych jednostek oraz Kątów Wrocławskich (miasto), Siechnic (miasto), Sobótki (miasto) i Żórawiny;
 • opracowanie mapy zasadniczej w skali 1:500;
 • harmonizację obiektów powstałych baz.

Liczba obrębów ewidencyjnych objętych opracowaniem wynosi 198, przy czym mapę zasadniczą w wersji obiektowej prowadzi się dla 51 z nich. Obszar opracowania wynosi 23,5 tys. ha.

Prace mają zostać wykonane do połowy stycznia 2023 roku.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 30 tys. zł można składać do 16 maja.

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Rozwój elektronicznych usług publicznych w zakresie dostępu do informacji przestrzennej w Powiecie Wrocławskim” o wartości 2,05 mln złotych, który jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Przypomnijmy, że jest to już drugi przetarg powiatu wrocławskiego na te prace. Pierwszy ogłoszono pod koniec marca br., ale unieważniono z powodu uchybień proceduralnych.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS