wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-05-04| Geodezja, Przetargi

Drugie podejście powiatu wrocławskiego do geodezyjnych baz danych

Starostwo we Wrocławiu ponownie ogłosiło przetarg dotyczący utworzenia zbiorów danych baz BDOT500 i GESUT oraz uzupełnienia bazy EGiB dla 198 obrębów.


Drugie podejście powiatu wrocławskiego do geodezyjnych baz danych

Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:

  • utworzenie zbiorów danych w zakresie obiektów bazy BDOT500 i GESUT wraz z uzupełnieniem bazy danych EGiB w zakresie obiektów trwale związanych z budynkami dla jednostek Czernica, Długołęka Kąty Wrocławskie (obszar wiejski), Kobierzyce, Siechnice (obszar wiejski), Sobótka (obszar wiejski);
  • dostosowanie obiektów baz danych PZGiK do zgodności z modelem pojęciowym określonym w rozporządzeniach ws. BDOT500 i GESUT oraz poprawę geometrii bazy danych EGiB w zakresie obiektów trwale związanych z budynkami dla wyżej wymienionych jednostek oraz Kątów Wrocławskich (miasto), Siechnic (miasto), Sobótki (miasto) i Żórawiny;
  • opracowanie mapy zasadniczej w skali 1:500;
  • harmonizację obiektów powstałych baz.

Liczba obrębów ewidencyjnych objętych opracowaniem wynosi 198, przy czym mapę zasadniczą w wersji obiektowej prowadzi się dla 51 z nich. Obszar opracowania wynosi 23,5 tys. ha.

Prace mają zostać wykonane do połowy stycznia 2023 roku.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 30 tys. zł można składać do 16 maja.

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Rozwój elektronicznych usług publicznych w zakresie dostępu do informacji przestrzennej w Powiecie Wrocławskim” o wartości 2,05 mln złotych, który jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Przypomnijmy, że jest to już drugi przetarg powiatu wrocławskiego na te prace. Pierwszy ogłoszono pod koniec marca br., ale unieważniono z powodu uchybień proceduralnych.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS