wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-04-28| Geodezja, Przetargi

KOWR wyda 5,7 mln zł na usługi geodezyjne

Stosunkowo niewielkim zainteresowaniem wykonawców cieszył się przetarg szczecińskiego oddziału Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa na świadczenie usług geodezyjnych na nieruchomościach położonych na terenie działania tej instytucji.


KOWR wyda 5,7 mln zł na usługi geodezyjne

Zamówione usługi obejmują sporządzanie dokumentacji geodezyjnej w zakresie podziałów lub wydzieleń działek, a także aktualizację danych ewidencji gruntów i budynków w zakresie weryfikacji powierzchni działki i użytków oraz klas bonitacyjnych. Prace będą realizowane w powiatach: choszczeńskim, stargardzkim, gryfickim, kamieńskim, gryfińskim, polickim, pyrzyckim, myśliborskim, goleniowskim i łobeskim oraz w Szczecinie i Świnoujściu.

Przedmiot zamówienia podzielono na 8 części. Do 7 złożono tylko po jednej ofercie, zaś w jednej części wpłynęły dwie propozycje. Prace realizować będą: Usługi Geodezyjne E. Pietrakowska z Choszczna, Inwest-Geo ze Stargardu, Geo-Tur z Gryfic, S. Zwierzyński Usługi Geodezyjne z Goleniowa, konsorcjum szczecińskich firm Geosit i Geosystem oraz G. Janiec Usługi Geodezyjno-Kartograficzne z Łobza.

Łącza wartość wszystkich kontraktów opiewa na 5,73 mln zł, co stanowi 145% pierwotnego budżetu zamówienia.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS