wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-10-15| Przetargi

Mazowsze sporo oszczędzi na XI turze cyfryzacji PZGiK

345 tys. zł wyda Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego na kolejny etap cyfryzacji powiatowych zasobów geodezyjnych. To znacznie mniej niż budżet tego przetargu.


Mazowsze sporo oszczędzi na XI turze cyfryzacji PZGiK

W tej turze prace podzielono na 5 części, których przedmiotem jest skanowanie dokumentów uzasadniających wpisy do EGiB bądź treść mapy zasadniczej dla powiatów: białobrzeskiego, ostrołęckiego, szydłowieckiego, wołomińskiego i wyszkowskiego.

Prace w powiatach białobrzeskim i wyszkowskim za 134 tys. zł wykona Przedsiębiorstwo Usługowe Archi-Scan z Zabrza. Firma OPGK Olsztyn wygrała z kolei części dla powiatów ostrołęckiego i wołomińskiego. Wartość podpisanych z nią umów wynosi 169 tys. zł. Z kolei w powiecie szydłowieckim działać będzie konsorcjum lubelskich firm GCPS i GGPS, które swoją ofertę wyceniło na 42 tys. zł.

UMWM gotowy był wydać te wszystkie części 631 tys. zł. Łączna wartość wszystkim podpisanych umów opiewa więc na 55% tej kwoty. Dodajmy, że podobnie wyglądało rozstrzygnięcie tury X. Łączna wartość umów wyniosła wówczas 4,165 mln zł, co stanowiło 60% budżetu zamówienia.

Zamówienie jest częścią wartego blisko 100 mln zł projektu „Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji” (tzw. Projekt ASI). W jego ramach ostatnio ogłoszono już XIII turę prac – otwarcie ofert w tym przetargu przewidziano na 8 listopada.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS