wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-10-13| Instytucje

GUGiK prezentuje nową odsłonę swojej strony internetowej

Od dziś (13 października) strona internetowa Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii dostępna jest pod nowym adresem oraz w odmienionej szacie graficznej.


GUGiK prezentuje nową odsłonę swojej strony internetowej

Witryna GUGiK została przeniesiona z adresu www.gugik.gov.pl na www.gov.pl/web/gugik. Pod tym pierwszym adresem dostępna będzie strona w wersji archiwalnej.

Nowa odsłona witryny graficznie nawiązuje do stron poszczególnych resortów oraz części rządowych instytucji. „Przeniesienie strony internetowej GUGiK na platformę www.gov.pl zwiększa jej dostępność cyfrową i pozwala na ujednolicenie z innymi stronami instytucji rządowych” – przekonuje Urząd. Dodaje jednocześnie, że nową witrynę wyróżnia również angielską wersję językową zawierająca najważniejsze informacje dotyczące GUGiK.

Przypomnijmy, że dotychczasowa wersja strony WWW Urzędu funkcjonowała od 2015 roku.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
e Spoczkins, ale mogli dodac też wpis do aktualności na starej stronie, mam dodaną ją bezpośrednio do zakładek i tam wyświetla się jeszcze stara strona.
 1 
odpowiedz zgłoś
odp: e Proponuję wyczyścić historię przeglądarki
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
To miło a adres nowej strony Bip wymaganej prawnie ?
odpowiedz zgłoś
odp: To miło Wystarczy sprawdzić w menu strony: Główny Urząd Geodezji i Kartografii-O urzędzie-BIP GUGiK
 1 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: To miło No tak, tylko to kieruje mnie na stronę która określona jest w powyższym artykule jako archiwalna czyli gugik.gov.pl/bip i co na to par 9 ust 2 rozporządzenia i par 10 rozporządzenia o BIP ? Tak, jest takie rozporządzenie mówiące o różnych sprawach jak np. obowiązkowy a od lat nie działający dziennik rejestru zmian. Da się coś z tym zrobić ?
 1 
zgłoś
odp: odp: To miło w wyszukiwarce podmiotów w BIP też niema takiego podmiotu...
zgłoś
odp: odp: To miło Protokołów kontroli wykonanych w GUGiK też nie ma. Ewidentnie ktoś tutaj nie wykonuje prawa, ciekawe czy GGK wykonuje w tym zakresie nadzór czy tylko potrafi grozić paluszkami innym. Trzeba uważać bo się jeszcze paluszki w drzwi wsadzi i będzie bolało.
 1 
zgłoś
odp: To miło W informacji o nowej stronie jest napisane "natomiast dotychczasowa strona www.gugik.gov.pl będzie dostępna w formie archiwalnej." Natomiast strona BIP GUGiK jest nadal jak dotychczas pod adresem https://www.gov.pl/web/gugik/bip-gugik z wszystkimi wymaganymi prawem elementami. Warto czytać ze zrozumieniem.
odpowiedz zgłoś
odp: odp: To miło To może warto zmienić linki, a kontrole przeprowadzone w Gugik, gdzie znajdę szanowna pani redaktor odpowiedzialna za bip ? Warto czytać rozporządzenia. Mam wrażenie że ma pani z tym poważny problem. To nic, nauczy się pani to robić w niedalekiej przyszłości.
zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS