wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-09-21| Geodezja, Firma

Walne Zgromadzenie Polskiej Geodezji Komercyjnej

W Warszawie odbyło się Walne Zgromadzenie Krajowego Związku Pracodawców Firm Geodezyjno-Kartograficznych Polska Geodezja Komercyjna, podczas którego udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi oraz wybrano władze związku na nową 3-letnią kadencję.


Walne Zgromadzenie Polskiej Geodezji Komercyjnej <br />
Robert Rachwał (z lewej) i Karol Kaim (z prawej) wręczają pamiątkową szablę Łucjanowi Pietluchowi (w środku)
Robert Rachwał (z lewej) i Karol Kaim (z prawej) wręczają pamiątkową szablę Łucjanowi Pietluchowi (w środku)

W skład nowego Zarządu weszli:
• Robert Rachwał (OPGK Kraków) – prezes (na tym stanowisku od 2018 r.),
• Karol Kaim (OPGK Gdańsk) – wiceprezes,
• Mateusz Połeć (Geomiar Jarosław) – członek Zarządu.
Do Komisji Rewizyjnej wybrano z kolei: Iwonę Grzelkę (OPGK Olsztyn), Sebastiana Skalskiego (Geokart-International Rzezów) oraz Janusza Wawrzutę (MGGP).

W trakcie obrad poruszono także sprawy bieżące, jak zmiany zasad realizacji projektów (w tym trwających) po wprowadzeniu zmian w rozporządzeniach oraz stanowisko ws. dalszego uczestnictwa w posiedzeniach zespołu roboczego ds. geodezji i budownictwa przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Po 25 latach obecności w PKG pożegnano prezesa Łucjana Pietlucha, dotychczas reprezentującego rzeszowską spółkę Geokart-International. Firma pozostaje członkiem organizacji, a reprezentować ją będzie obecny prezes Sebastian Skalski.

KZPFGiK Polska Geodezja Komercyjna zrzesza firmy działające na rynku usług geodezyjno-kartograficznych, działa od 1992 roku.

Źródło: PGK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Szabla dla odchodzących tarcza dla przychodzących. Tylko czy będzie z tarczą czy na tarczy po kolejnych trzech latach ?
odpowiedz zgłoś
Wiwat .
odpowiedz zgłoś
2 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS