wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-06-30| Teledetekcja, Przetargi

KPGeo wykona skanowanie laserowe dla GUGiK

Główny Urząd Geodezji i Kartografii podpisał dwie ostatnie umowy na wykonanie lotniczego skanowania laserowego województwa lubuskiego.


KPGeo wykona skanowanie laserowe dla GUGiK <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl
KPGeo wykona skanowanie laserowe dla GUGiK <br />
Zakres umów
Zakres umów

Kontrakty dotyczą przetargu ogłoszonego jeszcze pod koniec ubiegłego roku. Zamówienie podzielono na 4 części. Pierwsze dwie umowy podpisano jeszcze 25 marca. Obejmują one pozyskanie chmury punktów w standardzie 1 (tj. o gęstości 4 pkt/m kw.), a także opracowanie numerycznych modeli terenu i pokrycia terenu oraz obrazów intensywności. Dane zostaną przygotowane dla około 3725 km kw. (część 2 zamówienia) oraz 3562 km kw. (część 4). Oba kontrakty podpisano z konsorcjum firm OPEGIEKA Elbląg, Gispro Szczecin i MGGP Aero Tarnów. Było ono jedynym oferentem w tych częściach.

24 czerwca zawarto dwie ostatnie umowy w tym przetargu. Obejmują realizację 733 arkuszy w zakresie części 1 (ok. 3585 km kw.) oraz 581 arkuszy w zakresie części 3 (ok. 2885 km kw.). Prace za 930 tys. zł wykona firma KPGeo z Krakowa. W obu częściach złożyła ona tańszą ofertę od wspomnianego wyżej konsorcjum trzech spółek.

Termin zakończenia realizacji wszystkich czterech umów upływa 15 grudnia.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS