wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-06-22| Geodezja, Przetargi

Powiat buski oszczędzi na modernizacji EGiB

Starostwo w Busku-Zdroju podpisało umowę, której przedmiotem jest modernizacja ewidencji gruntów i budynków poprzez utworzenie baz danych EGiB lub poprawę ich jakości i aktualności.


Powiat buski oszczędzi na modernizacji EGiB

Prace mają objąć obręb Balice w jednostce ewidencyjnej Gnojno. Termin ich wykonania wyznaczono na 15 miesięcy od podpisania umowy.

Zamawiający gotowy był przeznaczyć na te prace 317 tys. zł. W przetargu złożono 7 ofert, z których budżet starostwa przekroczyły tylko dwie. Za najkorzystniejszą uznano propozycję najtańszą, a tę przedstawiła firma Geolida z Gorlic. Jest ona gotowa wykonać przedmiotową modernizację EGiB za 182 tys. zł.

Będzie to już kolejna modernizacja EGiB zlecana przez Starostwo w Busku-Zdroju w ramach unijnego projektu „e-GEODEZJA – cyfrowy zasób geodezyjny powiatów Buskiego, Jędrzejowskiego, Kieleckiego i Pińczowskiego” . Łączna wartość przedsięwzięcia wynosi 33 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
praca a zarobki pełni zapału studenci zrobią a po studiach jak się napatrzą na ten wyzysk w naszym zawodzie to podziękują i tylko 5% pozostanie w zawodzie.
 1 
odpowiedz zgłoś
cena Muszę powiedzieć swojemu murarzowi i płytkarzowi którzy podnieśli ceny o 30-40% że teraz należy obniżać ceny.
 1 
odpowiedz zgłoś
odp: cena masz swojego murarza??? w naszym zawodzie??? to nieźle się dorobiłeś, pewnie na krzywdzie biednych studentów.
 2 
odpowiedz zgłoś
cena cena odwrotnie proporcjonalna do stanu panującego na rynku i gospodarce, dlaczego ?
 1 
odpowiedz zgłoś
odp: cena Zapytaj wykonawcę dlaczego taką ofertę złożył ;)
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS