wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-06-21| Geodezja, Przetargi

Za trzecim podejściem rusza modernizacja EGiB w Kielcach

Urząd Miasta Kielce podpisał dwie umowy na modernizację i dostosowanie baz danych ewidencji gruntów i budynków w 16 obrębach.


Za trzecim podejściem rusza modernizacja EGiB w Kielcach

Prace podzielono na dwie części, z których każda dotyczy 8 obrębów. W obu częściach wystartowały cztery firmy. W cz. I za najkorzystniejszą zamawiający uznał propozycję firmy Geores z Rzeszowa o wartości 707 tys. zł. Kielecki magistrat gotowy był wyłożyć na te prace nawet 915 tys. zł.

W przypadku cz. II umowę podpisano ze spółką Geokart-International Rzeszów. Wartość kontraktu opiewa na 549 tys. zł, co stanowi 83% budżetu zamówienia.

Modernizacja ma zostać przeprowadzona do sierpnia przyszłego roku. Jest ona częścią projektu „e-Geodezja – cyfrowy zasób geodezyjny miasta Kielce” o wartości 3,2 mln zł, współfinansowanego ze środków RPO Województwa Świętokrzyskiego.

Przypomnijmy, że w ramach tego przedsięwzięcia już dwukrotnie rozpisywano przetargi na modernizację EGiB, choć miały one szerzy zakres – obejmowały bowiem 32 obręby. W obu przypadkach zostały one jednak unieważnione, najpierw z powodu braku chętnych, a później z powodu zbyt drogiej oferty (3,2 mln zł), która dwukrotnie przekraczała możliwości finansowe zamawiającego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS