wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-06-16| Geodezja, Przetargi

Warszawa szuka chętnych do skanowania materiałów PZGiK

Nawet 1,5 mln zł wart jest ogłoszony właśnie przetarg na cyfryzację materiałów zasobu geodezyjnego i kartograficznego m.st. Warszawy.


Warszawa szuka chętnych do skanowania materiałów PZGiK

Przedmiotem zamówienia jest cyfryzacja części analogowych materiałów, tj. dokumentów będących składową operatów technicznych przyjętych do PZGiK w latach 1920-2015. Prace obejmą maksymalnie 2,2 mln stron formatu A4 i mają zostać zrealizowane w ciągu pół roku od podpisania umowy.

Oferty można składać do 13 lipca. Wadium wynosi 12 tys. zł.

Jak wyjaśnia zamawiający, realizacja zamówienia pozwoli zabezpieczyć posiadane dokumenty, usprawnić ich wyszukiwanie i wykorzystanie oraz zapewnić jednolitość przetwarzania dokumentacji. Pozwoli także przygotować się do automatyzacji procesu udostępniania materiałów PZGiK jednostkom wykonawstwa geodezyjnego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
stolica matecznik GGK a 100 lat za mużajami - się biorą do cyfryzacji - tym się stołeczny sułtanat geodezji ani główny krajowy sułtanat nie chwali na konferencjach podsumowujących ''szalony'' skok informatyzacji geodezyji w kraju i narodzie czyli tym ....no.... środowisku
 2 
 4 
odpowiedz zgłoś
a mowili , że po geodezji będę pracował przy najnowocześniejszych technologiach, i od jakiego czasu skanuję.... dokumentacje.
odpowiedz zgłoś
odp: a mowili Włącz OCR to zobaczysz nowsze technologie.
odpowiedz zgłoś
odp: a mowili Ależ... skanowanie to przecież właśnie nowoczesna technologia, powszechnie stosowana może dopiero od około 20 lat (ja mam 60 i zapewniam Ciebie, że kiedyś, nie tak dawno, jeszcze jej nie było) :)
 1 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS