wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-06-10| Geodezja, Instytucje

Przegląd lokalnej prasy: o rzekomym mobbingu w prudnickiej geodezji

Czy naczelnik Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego w Prudniki dopuszczała się mobbingu? A może starosta szuka na nią „haków”? O sporze wokół tej sprawy pisze „Tygodnik Prudnicki”.


Przegląd lokalnej prasy: o rzekomym mobbingu w prudnickiej geodezji <br />
fot. Google Street View
fot. Google Street View

Dyskusja na ten temat zdominowała niedawne posiedzenie Rady Powiatu. Starosta Radosław Roszkowski twierdzi, że część załogi Wydziału Geodezji zarzuca szefostwu zachowania o znamionach mobbingu, dlatego sprawę bada teraz specjalnie powołana komisja. W rozmowie z gazetą sama zainteresowana twierdzi natomiast, że od dłuższego czasu dochodziły do niej sygnały, że ma być zwolniona, gdyż stała się „niewygodnym pracownikiem”. Dodaje jednocześnie, że choć komisja antymobbingowa działa od dłuższego czasu, to ona dowiedziała się o tym dopiero niedawno. Do momentu rozstrzygnięcia sprawy nie chce jednak udzielać prasie szerszego komentarza.

Cytowani przez tygodnik radni bronią naczelnik, a staroście zarzucają, że chce uczynić z urzędu prywatny folwark. Zwracają jednocześnie uwagę, że podobnych przypadków traktowania pracowników starostwa było w ostatnim czasie więcej. Domagają się też udzielenia szczegółowych informacji o komisji antymobbingowej. Starosta odmawia jednak, tłumacząc, że jej działalność nie jest jawna.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Kto jest bez winy? Widać tylko, że pracownik (kret) w pracy zamiast pracować to siedzi w internecie. A jeżeli osoba była rzekomo mobingowana to mogła zmienić wydział. To jest takie słabe.
 38 
 58 
odpowiedz zgłoś
odp: Kto jest bez winy? Skończ waść wstydu oszczędź. Głupoty wypisujesz. To tak jak by okradzionemu zarzucać że miał coś co można było mu ukraść. I mówić mu że mó?ł udawać biednego. Słabe jest to że nikt uczciwie się nie zastanowi nad tym co robi tylko dba o swój interes kosztem innych. Równie dobrze można by zadać pytanie skoro pani czuje się poszkodowana oskarżeniami to czemu nie zmieni pracodawcy?A wyciąganie lóżkowych tematów nie jest słabe i nie trzyma poziomu?
 52 
 33 
odpowiedz zgłoś
odp: Kto jest bez winy? Ten cytat powinien zakończyć tą jałową dyskuję: Jeśli chcesz poznać człowieka, patrz jak traktuje podwładnych, a nie równych sobie. J.K. Rowling,
 8 
 22 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: Kto jest bez winy? Gratulacje dla dających minusy. Sami sobie wystawiacie opinie.
 7 
 20 
zgłoś
Jaki pan taki kram Wydział Geodezji... w Prudniku jest podzielony na dwa piętra. Fizycznie, mentalnie, kompetencyjnie itd., ale przede wszystkim nienawiścią. W matematyce to się nazywa "zbiory rozłączne" :D Ciekawe dlaczego??? :D
 15 
 26 
odpowiedz zgłoś
odp: Jaki pan taki kram I oskar otrzymuje tutejszy. I brawa dla niego właśnie podał przykład mobbingu. Jeszcze raz brawa.oklaski aplauz piski fanek albo jak kto woli fanów.
 3 
 28 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: Jaki pan taki kram Wiesz, co to jest retoryka? :)
 2 
 1 
zgłoś
odp: Jaki pan taki kram To samo co do rzetelnej pracy fizyczność i mentalkość pracownika. To jest dyskryminaca a za to jest paragraf. A po drugie skoro lekarz podpisał zdolność do pracy na stanowisku to tym bardziej argument dzielenua pracowników z uwagi na fizycznoś czy mentalność jest o kant dorozumianej części ciała Kolejny raz i to już nudne jest potierdzają komentatorzy choć nie wszyscy że tylko im się wydaje o czym piszą. Czy to jest takue trudne. Bądźie dla siebie litościwi. To co wypisujecie świadczy o was i waszym ilorazie tego czega Einstein miał dużo.
 5 
 31 
odpowiedz zgłoś
Kto jest bez winy? Akurat Wydział Geodezji w Prudniku funkcjonuje bez zarzutu. Geneza artykułu znajduje się gdzie indziej. Powiem krótko - ryba psuje się od głowy tzn. Pan Starosta powinien zrezygnować a nawet cały Zarząd.
 31 
 59 
odpowiedz zgłoś
odp: Kto jest bez winy? I burmistrz i wojewoda i prezydent i prezes też. No cóż widzę że brak refleksji nad tym co ludzie piszą i rozumueniem polskiego jest silniejszy niż sumienie
 27 
 27 
odpowiedz zgłoś
Kto jest bez winy? Pani Dorota jest dobrym geodetą powiatowym. To tyle, a Pan Starosta powinien zająć się urzędem a nie kochanką.
 30 
 58 
odpowiedz zgłoś
odp: Kto jest bez winy? jeszcze raz!!!- o czym tu jest k....a pisane??? o matkach, żonach i kochankach- kto jest dobrym geodetą a kto nie?? Prudniczaninie -nie tędy droga. Radzę czytać ze zrozumieniem treść przewodnią czyt. artykuł i w tej kwestii ewentualnie...
 14 
 29 
odpowiedz zgłoś
odp: Kto jest bez winy? Czy ten kto napisał tego posta nie używa tej części organizmu która znajduje się pod czaszką a pomiędzy uszami? Tym którzy nie wiedzą o co chodzi: ten organ nazywa się mózg. Nawet gdyby tak było to co komu do tego? I jaki to ma związek z istotą publikacji i sytuacji jak ma miejsce? To analogicznie skoro Piasek wyznał to co wyznał to znaczy że jest złym, gorszym piosenkarzem, człowiekiem? W ocenie niektórych wyznawców pewnie tak ale obiektywnie? Wady to są te cechy które odróżniają ludzi jest taka piosenka. A czy ci co takie bzdury piszą nie robią przypadkiem większej szkody Pani w imieniu której występują? Jak taki post ma jej pomóc skoro ma być niewinna i poszkodowana.
 13 
 30 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: Kto jest bez winy? Pod czaszką to znajduje się szyja. Jak pod czaszką masz mózg to szybciutko trzeba iść do lekarza.
 23 
 4 
zgłoś
odp: Kto jest bez winy? O i to jest nalepsza metoda na rzeczowe argumenty - grzebanie w życiorysach i cudzym łóżku. Zdaje się że byli już tacy niech no sobie przypomnę a już wiem Adolf H. i Józeff S. Niezły bajzel się w europie zrobił.
 1 
 26 
odpowiedz zgłoś
odp: Kto jest bez winy? do anatom głupoty to dziwne bo u 99% ludzi pod czaszką każdy ma mózg. To się nazywa mózgoczaszka i stanowi naturalną osłonę mózgu i innych narządów znajdujących się w głowie. Pod warunkiem że ktoś ma cos w tej głowie
 1 
 25 
odpowiedz zgłoś
do wszystkich "zauroczonych" i pozostałych - cd. Chciałem być obiektywny - niestety nie mogę , gdyż mocno kłuje fałsz, zakłamanie i sztuczność niektórych postów- ja wiem... wolność słowa , anonimowość - hulaj dusza piekła nie ma. Nie przeginajmy jednak- skoro jest problem to niech go rozwiązują osoby kompetentne- na szczeblu wydziału czy też władz powiatu a nie my - tu na forum. Kończąc już- taka refleksja się może nasuwać: nic nie dzieje się bez przyczyny - bez względu na okoliczności. Dajmy sobie już chyba spokój - Amen. PS. osobiście to nie podobały mi się w postach mocno naciągane wyrazy podziwu i zachwytu nad osobą która z jakiegoś powodu jest posądzana o mobbing- czy piszący to mają jakąś wiedzę?? zęby zjedli w geodezji??
 63 
 31 
odpowiedz zgłoś
do wszystkich "zauroczonych" i pozostałych primo! Prośba o pisanie na temat lub niepisanie w ogóle- cyt."Przegląd lokalnej prasy: o rzekomym mobbingu w prudnickiej geodezji" a tutaj piszemy o bazach danych, uśmiechach, kompetencjach itp. Chyba raczej nie znamy się i nie mamy wiedzy, co by się trafnie i rzetelnie odnieść do artykułu. Zeszliśmy na poboczne tematy, nie mające nic wspólnego z powyższym. Skończmy to bezsensowne trolowanie- chyba nie ma sensu. Oczywistym jest , iż każdy może tu pisać anonimowo cokolwiek sobie wymyśli albo cokolwiek ktoś mu zasugeruje. Czy wszyscy wypowiadający się na forum znają temat - problem??, czy orientują się w tak bardzo specyficznej dziedzinie?? czy mają pojęcie o specyfice i problemach powiatowej geodezji, pracy wydziałowej, "rzekomego" mobbingu itp. itd. Nie znamy przecież żadnych szczegółów, czy problem- istnieje czy nie ??, od kiedy?? co było jego przyczyną?? jakie było podłoże zaistniałej sytuacji?? - czy w ogóle jest sens roztrząsać być może błahą sprawę na ogólnopolskim forum.
 62 
 31 
odpowiedz zgłoś
odp: do wszystkich "zauroczonych" i pozostałych W końcu ktoś kto ma głowę na karku i wie jak jej mądrze używać. Brawo
 62 
 30 
odpowiedz zgłoś
szef ma prawo Szef ma prawo wymagać pracy od pracowników. W dodatku w Prudniku wszystkie bazy danych zastały założone podczas szefowania obecnej geodetki powiatowej. W latach poprzednich nic się w prudnickiej geodezji nie działo. Wystarczy porównać stan informatyzacji zastany przez nią i obecny. Wyjątkowo zaangażowana i kompetentna. Szkoda, że lokalna polityka wtrąca się do geodezji.
 31 
 77 
odpowiedz zgłoś
odp: szef ma prawo Nie widzę związku pomiędzy zdaniem pierwszym a kolejnymi. Co to ma wspólnego oprócz robienia tła dla faktycznego sedna problemu? A jak już temat porównywania został wywołany to może warto by dokonać weryfikacji pracy tej pracowitej,otwartej, dynamicznej,kompetentnej, zorganizowanej i sympatycznej naczelnik. Ciekawe co by wyszło jak już się porównuje obecny stan i poprzedni. A może warto zauważyć że poprzednio inforamtyzacja usług była w innym miejscu niż teraz?
 63 
 34 
odpowiedz zgłoś
odp: szef ma prawo OOOO,mocno tu mi zalatuje czymś- oj nieładnie- jaka wiedza na temat baz danych- szok!! a może coś bardziej precyzyjnie i konkretnie?, czy piszesz jako pracownik tego wydziału a może tylko jako troll chcący trochę podkręcić atmosferę. Skąd wiedza na temat lat poprzednich (czyli których??), "w latach poprzednich....nie działo"- tzn. co się nie działo- informatyzacja???- każdy na takim stanowisku musiał to przyjąć na klatę - żadna łaska, za coś się bierze pieniądze a poza tym pewnie wymogi zmieniających się przepisów - i tyle w temacie. Jako geodeta mam wiedzę i pozwoliłem sobie na odrobinę wyjaśnień. Pozdrawiam i proszę wszystkich o zastanowienie się przed pisaniem treści mających znamiona konfabulacji. PS. ...lokalna polityka- a co to ma wspólnego z zaistniałą sytuacją.
 68 
 33 
odpowiedz zgłoś
To przykre, że samorządy zamiast służyć mieszkańcom jednostek które obejmują stają się feudalnymi folwarkami do realizacji interesów grup i grupek które potrafią zdobyć w nich na jakiś czas władzę.
 21 
 65 
odpowiedz zgłoś
odp: To przykre, że samorządy zamiast służyć A jakie to jednostki obejmują samorządy ? Samorządy służą mieszkańcom a nie jakimś jednostkom.
 17 
 17 
odpowiedz zgłoś
Komentarz Świetny fachowiec, pracowita, otwarta i dynamiczna kobieta wrzucona w bagno polityki. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego obbronną ręką, bo jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Starosto nie tędy droga!
 33 
 76 
odpowiedz zgłoś
odp: Komentarz Czy ty wiesz o czym piszesz. Fachowiec, pracowitość? Radzę poszukać tych wyrazów w słowniku i poczytać co one oznaczają
 81 
 31 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: Komentarz Fachowiec - specjalista w jakiejś dziedzinie. Pracowitość - cecha osoby chętnie i dużo pracującej, zamiłowanie do pracy, wytrwałość podczas wykonywania prac. Powyżej przytoczono dla Pana/Pani znaczenie obydwu wyrazów. Jak najbardziej pasują one do obecnej Pani Naczelnik. Skoro u Pana/Pani te cechy nie występują lub wydają się nie do pogodzenia to zostaje tylko współczuć pracodawcy.
 25 
 71 
zgłoś
odp: odp: Komentarz I w którym miejscu te definicje identyfikują osobę o której mowa? Nie wystarczy skopiować znaleziony tekst ale należy go jeszcze przeczytać ze zrozumieniem. A co do współczucia to mówimy nie o komentujących więc nie widzę związku ale to potwierdza tezę ze zdania poprzedniego.
 73 
 25 
zgłoś
odp: odp: Komentarz Nic w Pana/Pani wypowiedzi nie wskazuje na niekompetentność czy lenistwo obecnej Pani Naczelnik. Trudno więc w ogóle mówić o potwierdzeniu jakiejkolwiek tezy. Rzucenie oskarżeń bez żadnego słowa wyjaśniającego jest po prostu śmieszne. Nie wystarczy powiedzieć że ktoś nie ma wiedzy ?bo tak? i do tego twierdzić, że teza jest potwierdzona.
 25 
 69 
zgłoś
odp: odp: Komentarz Po za mową nienawiści w Twojej wypowiedzi (Szok) nie ma nic co by wniosło cokolwiek do problematyki przedstawionej w tym temacie. Zamiast rzucać losowe słowa powinieneś się zastanowić co mówisz. Nie mając rzetelnych dowód rzucanie takimi oszczerstwami powoduje jedynie zamieszanie przy osobie, która na to nie zasługuje.
 28 
 70 
zgłoś
odp: odp: Komentarz No to wzorujmy się i zróbmy kopiuj wklej choć nie na na najlepszych : Mowa nienawiści to ?wypowiedzi, które szerzą, propagują i usprawiedliwiają nienawiść rasową, ksenofobię, antysemityzm oraz inne formy nietolerancji, podważające bezpieczeństwo demokratyczne, spoistość kulturową i pluralizm?. Skoro ktoś nie rozumie że dyskusja na poziomie powinna się opierać na faktach i rozumieniu słów które się używa to ja na to nic nie poradzę.
 70 
 29 
zgłoś
Szanowni Państwo radni po to mają komisję rewizyjną żeby sobie prawdę ustalić i przy okazji starostę wychować. To takie trudne ?
 20 
 6 
odpowiedz zgłoś
Mamy to No i mamy czasy kiedy wydanie pracownikowi polecenia staje się mobbingiem a zwrócenie uwagi za złe wykonana prace dręczeniem... będzie jeszcze gorzej
 34 
 76 
odpowiedz zgłoś
odp: Mamy to Zgadzam się że szef, kierownik, naczelnik może wydawać polecenia ale można to robić jak w armii państwa totalitarnego a można przyjść usiąść i powiedzieć że to tak należy robić a tak nie można. Albo dlaczego są opóźnienia czy potrzebna jest pomoc. Tylko trzeba mieć tego świadomość i charakter
 45 
 33 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: Mamy to Przyjść, usiąść i powiedzieć, ha ha ha, kto ma czas na to? Ja nie mam czasu nawet zjeść śniadania czy na spokojnie do toalety, a tu wymagania, przyjść, usiąść... Nie ma czasu, bo terminy Kochani, teraz geodezja w urzedzie to taśma produkcyjna... Decyzja odmowna bach, kolejna bach, rozmowa nie ma czasu urządzają nas coraz bardziej
 8 
 37 
zgłoś
odp: odp: Mamy to Odp fo urzędnik z geodezji. Po to szef kest szefem żeby znalazł czac. To się nazywa zarządzanie. Pozatym skoro ma czas na ty ochrzaniać to powinien mieć czas na to by zadbać o pracowników i ich problemy związane z pracą. A argument że jak pracownik sobie nie radzi to jest wyłacznie jego wina i jak sobie nie radzi to powinien sxukać innej roboty ma obusieczny wydźwięk. Naczelnik to też pracownik
 34 
 16 
zgłoś
nie tylko w prudniku z innych geodetów powiatowych w innych starostwach też utrudniają lub uniemożliwiają pracę, pomawiają, mobingują. Z niewinnego człowieka zawsze można zrobić wariata. Współczuję Pani Naczelnik i rozumiem, co przechodzi, bo sam przechodziłem to samo. Proszę się trzymać i przetrwać
 21 
 61 
odpowiedz zgłoś
zareagujmy Nie znam innej tak pracowitej, kompetentnej, zorganizowanej i sympatycznej osoby jak Naczelnik WGKiK. Jest też osobą bardzo cenioną w środowisku branżowym właśnie za te cechy. Zawsze uśmiechnięta, życzliwa i pomocna. Wiele osób Ją zna i wie, że to nie jest prawda.
 29 
 82 
odpowiedz zgłoś
odp: zareagujmy Zorganizowana i życzliwa he he he A w Polsce państwo prawa i sprawiedliwości społecznej jest. Ludzie ogarnijcie się i przestańcie bełkotać
 78 
 28 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: zareagujmy Zamiast szerzyć oszczerstwa wobec kompetentnej osoby, polecam zabrać się za pracę. Pozdrawiam.
 25 
 69 
zgłoś
odp: zareagujmy W 100% procentach popieram wyrażona opinię. Nie wiem i nie chcę wiedzieć jaki interes ma Starosta i jaką miarą ocenia pracowników, ale w tym przypadku nie trafił. Pani Naczelnik proszę się nie załamywać. Jak mówią oliwa sprawiedliwa ...
 25 
 77 
odpowiedz zgłoś
odp: zareagujmy i tu zacytuję klasyka:" łubudubu, łubudubu niech żyje nam - prezes naszego klubu..." https://www.youtube.com/watch?v=G0O2wOQEIfk - hahahahhaaaa
 66 
 27 
odpowiedz zgłoś
odp: zareagujmy a o kim mowa czy dr jekyll czy mr hyde? Bo ta Pani to w robieniu pozorów jest dobra
 49 
 20 
odpowiedz zgłoś
mobing w PODGiK w Prudniku Uważam, że aktualna Pani Naczelnik Wydziału Geodezji w Prudniku jest jak najbardziej odpowiednią osobą na piastowanym stanowisku. Jak do tej pory nigdy się nie spotkałem z nieterminowym lub nienależytym załatwieniem przez nią sprawy. Należy zaznaczyć, że to ona jest szefową wydziału i do jej obowiązków należy kierowanie zasobami ludzkimi jakie zostały jej powierzone. Wydając polecenia pracownik z racji pełnionych funkcji powinien je wykonać. Jak do tej pory dało się zauważyć bardzo liczne nieobecności w pracy podległych jej pracowników, gdzie w sytuacji narastającej ilości robót, z całą tą sytuacją pozostawała sama. Ewentualne niewielkie opóźnienia wynikały tylko i wyłącznie z absencji w pracy pracowników, którym powierzony został pakiet robót, z którymi nie potrafili się wyrobić.
 30 
 77 
odpowiedz zgłoś
odp: mobing w PODGiK w Prudniku Czym innym jest kierowanie a czym innym jest wydawania rozkazów
 35 
 33 
odpowiedz zgłoś
odp: mobing w PODGiK w Prudniku To widać brak umiejętności zarządzania pani naczelnik. Skoro jest mało pracowników to się idzie do szefa firmy i wnioskuje o nowych pracowników albo się zakasa rękawy i samemu pracuje przez krytyczny okres. Poza tym choroba to jest usprawiedliwona nieobecność i każdy ma prawo chorować. A jak nazwać porzucanie pracowników np. na trzy tygodnie
 74 
 33 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: mobing w PODGiK w Prudniku haha po tym poznać prawdziwego urzędasa. L4 jego świętością. Szef ma się martwić moimi zadaniami a nie ja. Ludzie ogarnijcie się! Komuna minęła. Tu się nie dostaje pieniędzy za siedzenie.
 22 
 69 
zgłoś
odp: odp: mobing w PODGiK w Prudniku Możesz podać adres swojej firmy ? Z chęcią podyskutujemy o istniejącym w Polsce prawie.
 1 
 18 
zgłoś
odp: mobing w PODGiK w Prudniku jak słodko napisane - pięknie hahaha - troszkę to sztuczne i mocno naciągnięte ??? ale... - znam też pokątnie zupelnie inne stanowiska geodetów- (może nie wszystkich??), ktore nie są już takie "ach" i "och" Ludzie proszę o ogarnijcie się - jeśli jesteście w temacie, to piszcie coś konstruktywnego a jeśli nie to może coś np. na temat sportu napiszcie, skoro już macie chęć wykazania jakieś opini, sugestii itp. I znowu po raz drugi pozdrawiam
 66 
 23 
odpowiedz zgłoś
odp: mobing w PODGiK w Prudniku To mówiłem ja jarząbek trener drugiej klasy
 3 
 5 
odpowiedz zgłoś
Haki jak nic Radny się nie pomylił niestety - takie zjawisko to nie pierwszczyzna. Kierownik PCPR wywalili z podobnym przytupem. https://nto.pl/zwolniona-kierowniczka-pcpr-w-prudn iku-po-dwoch-latach-walki-wygrala-proces-z-pracoda wca-do-pracy-wrocic-nie-chciala/ar/c1-15391327 Czy wymienianie zamków naczelnikom przed złożeniem wypowiedzenia (sic!) http://terazprudnik.pl/2021/02/20/zawinili-urzedni cy-koszty-poniosa-podatnicy/ https://prudnik24.pl/index.php/2015/02/26/roszady- personalne-w-prudnickim-starostwie/ Jeśli starosta nie zmądrzeje to szykuje się kolejna przegrana batalia sądowa...
 22 
 69 
odpowiedz zgłoś
15 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS