wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-06-01| Przetargi

Policja zamawia kolejne tachimetry

Komenda Stołeczna Policji ogłosiła przetarg na dostawę 11 sztuk tachimetrów elektronicznych wraz z oprogramowaniem.


Policja zamawia kolejne tachimetry <br />
zdjęcie ilustracyjne (fot. SOZD KSP)
zdjęcie ilustracyjne (fot. SOZD KSP)

Formalnie przedmiotem zamówienia jest „dostawa urządzeń do laserowego pomiaru punktów w przestrzeni”, lektura specyfikacji technicznej precyzuje jednak, że chodzi o tachimetry. Instrumenty mają oferować m.in.: kolorowy ekran dotykowy, zasięg pomiaru bezlustrowego minimum 500 m oraz 2 km na pryzmat, dokładność wyznaczania odległości nie gorszą niż 7 mm/1000 m oraz dokładność kątową 5˝.

W dokumentacji przetargu zdefiniowano również wymagania dla aplikacji polowej, oprogramowania do wykonywania szkicu miejsca zdarzenia oraz akcesoriów.

Szacunkowa wartość zlecenia to blisko milion złotych netto. Urządzenia mają być dostarczone policji w ciągu niecałych 2 miesięcy od podpisania umowy.

Oferty można składać do 1 lipca. Zamówienie jest częścią projektu „Dostosowanie zasobów sprzętowych służących poprawie bezpieczeństwa ruchu drogowego do dynamicznego rozwoju sieci TENT – etap II”.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Bareja Może będą stawiać domy z dykty jak w "Misiu" i muszą zmierzyć dokładnie odległości
odpowiedz zgłoś
Może zatrudnią geodetów z uprawnieniami, tylko jaki zakres potrzebny jest do takich pomiarów.
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
odp: Może Mierniczy geodezyjny specjalność: Kołodziej
 1 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: Może o właśnie mierniczy tak to jest super dla tych oszołomów w bryczesach
 2 
zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak korzystać z danych przestrzennych PIG?
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS