wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-05-31| GIS, Przetargi

Warszawa zamawia serwis oraz rozwój systemu usług edycji map

Urząd m.st. Warszawy podpisał umowę o wartości 970 tys. zł na rozwój Systemu Usług Edycji Map (UEM) oraz jego utrzymanie.


Warszawa zamawia serwis oraz rozwój systemu usług edycji map

Prace zrealizuje firma Esri Polska – krajowy dystrybutor pakietu ArcGIS. Była ona jedynym uczestnikiem tego postępowania. Kontrakt stanowi przedłużenie podobnej umowy podpisanej w maju ubiegłego roku i obowiązującej do końca marca br.

UEM to zespół usług i narzędzi przeznaczony do edycji, wizualizacji i obsługi danych przestrzennych. Stanowi kompleksowy system działający na bazie przeglądarki internetowej i usług realizowanych przez ArcGIS Server. Rozwiązanie zarządza użytkownikami, grupami, rolami systemu oraz dostępem do przestrzeni roboczej wybranych użytkowników.

Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. wprowadzanie modyfikacji i udoskonaleń systemu wynikających z potrzeb eksploatacyjnych zamawiającego oraz zmian prawnych, a także rozszerzanie istniejących interfejsów graficznych i wykonywanie prac związanych z upowszechnianiem wykorzystania tego oprogramowania, w tym tworzenie oraz rozwój aplikacji opartych na elementach UEM.

Z kolei w ramach usług utrzymania wykonawca będzie zobowiązany np. do usuwania błędów w działaniu systemu, przeprowadzania kontroli bazy danych, wdrażania nowych wersji oprogramowania, utrzymania w aktualności map bazowych czy wsparcia technicznego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
. Czyli ESRI przerobi swój portal enterprise pod miasto. Ciekawe jakie to zmiany tam będą :)
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak korzystać z danych przestrzennych PIG?
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS