wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-05-28| Prawo

Nie brak chętnych do aktualizacji BDOT10k dla GUGiK

W dwóch przetargach GUGK na aktualizację bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla 28 powiatów wystartowało 13 firm.


Nie brak chętnych do aktualizacji BDOT10k dla GUGiK

Zamówienie opisane jako „Zakres 1” podzielono na 16 części. Ich przedmiotem jest aktualizacja BDOT10k w województwie wielkopolskim, tj. w powiatach: chodzieskim, międzychodzkim, grodziskim, śremskim, wrzesińskim, wągrowieckim, kościańskim, wolsztyńskim, gnieźnieńskim, poznańskim, słupeckim, średzkim, złotowskim, leszczyńskim oraz w miastach Leszno i Poznań.

W postępowaniu tym wystartowało 13 firm. Do każdej części złożono przynajmniej jedną ofertę, przy czym największą popularnością cieszyły się prace w powiecie słupeckim, o które walczy 7 wykonawców. Łącznie GUGiK jest gotowy przeznaczyć na ten przetarg 1,19 mln zł, tymczasem suma najtańszych ofert dla poszczególnych części wynosi 1,07 mln zł. W przypadku części dotyczących powiatów chodzieskiego, międzychodzkiego, grodziskiego oraz śremskiego wszystkie propozycje przekroczyły budżet GUGiK.

„Zakres 2” podzielono z kolei na 12 części, które będą realizowane w powiatach województw:

 • lubuskiego – krośnieńskim i żarskim,
 • mazowieckiego – białobrzeskim, kozienickim, legionowskim, nowodworskim, otwockim, pułtuskim, siedleckim, węgrowskim, zwoleńskim oraz w Siedlcach.

W postępowaniu wystartowało 11 firm. Również w tym przypadku do każdej części złożono przynajmniej jedną ofertę, przy czym największą popularnością cieszyły się prace w powiecie kozienickim, o które walczy 8 wykonawców. Łącznie GUGiK jest gotowy przeznaczyć na ten przetarg 1,034 mln zł, tymczasem suma najtańszych ofert dla poszczególnych części wynosi 862 tys. zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Korekta Jest korekta informacji z otwarcia ofert- wy chyba czytać nie potraficie tych ofert.
 1 
 2 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS