wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-05-21| Geodezja, Przetargi

Mazowieckie ogłasza XI turę cyfryzacji PZGiK

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego ogłosił wart ponad pół miliona złotych netto przetarg na cyfryzację danych państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego szczebla powiatowego.


Mazowieckie ogłasza XI turę cyfryzacji PZGiK

W tej turze prace podzielono na 5 części, których przedmiotem jest skanowanie dokumentów uzasadniających wpisy do EGiB bądź treść mapy zasadniczej dla powiatów:

 1. białobrzeskiego,
 2. ostrołęckiego,
 3. szydłowieckiego,
 4. wołomińskiego,
 5. wyszkowskiego.

W zależności od części prace mają zostać zrealizowane w ciągu od 4 do 10 miesięcy. Oferty można składać do 24 czerwca.

Zamówienie jest częścią wartego blisko 100 mln zł projektu „Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji” (tzw. Projekt ASI).

Dodajmy, że w ramach tego przedsięwzięcia pod koniec kwietnia ogłoszono X turę cyfryzacji PZGiK wartą ponad 6 mln zł. Zamówienie obejmuje prace w powiatach: otwockim, płockim, pruszkowskim, pułtuskim, sokołowskim, szydłowieckim, warszawskim zachodnim, żyrardowskim oraz w Radomiu. W zależności od części (a jest ich 16) przedmiotem zamówienia jest modernizacja EGiB, zakładanie baz BDOT500 i GESUT, skanowanie materiałów PZGiK bądź modernizacja osnowy wysokościowej. W przetargu tym termin składania ofert upływa 28 maja.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS