wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-05-21| Mapy

TomTom GO Navigation teraz również dla Android Auto

Holenderska firma nawigacyjna TomTom ogłosiła dziś dostępność popularnej aplikacji nawigacyjnej TomTom GO Navigation również dla na Android Auto. Oznacza to, że kierowcy, którzy posiadają urządzenia z systemem Android, mogą teraz wyświetlać TomTom GO Navigation na ekranie systemu informacyjno-rozrywkowego swojego pojazdu kompatybilnego z Android Auto.


TomTom GO Navigation teraz również dla Android Auto

Łącząc wygodę aplikacji w telefonie z zaawansowaną funkcjonalnością nawigacji satelitarnej, TomTom GO Navigation jest idealnym towarzyszem podróży. Wskazówki dotyczące pasa ruchu pomagają kierowcom w nawigacji na skrzyżowaniach, wskazując, który pas jest najlepszy i jaki zjazd należy wybrać. Ponadto można łatwo pobierać szczegółowe mapy 3D, a po podłączeniu do internetu dostępna jest usługa TomTom Traffic oraz ostrzeżenia o fotoradarach. Aplikacja nie posiada reklam i w żaden sposób nie wykorzystuje danych osobowych użytkowników. Kierowców pojazdów elektrycznych ucieszy również, że dostępne są tu profile EV, dzięki którym mogą oni łatwo znaleźć dostępne punkty ładowania.

„TomTom GO Navigation to wyjątkowa aplikacja nawigacyjna, która w samym centrum stawia prywatność użytkowników. Usługa jest pełna innowacyjnych funkcji, które wyróżniają ją spośród innych. Pozwala kierowcom dotrzeć do celu podróży bezpiecznie i bezstresowo,” skomentował Mike Schoofs, dyrektor zarządzający TomTom Consumer.

TomTom GO Navigation to jedna z pierwszych aplikacji nawigacyjnych dostępnych w systemie Android Auto. Można ją pobrać za pośrednictwem Google Play. Aplikacja jest ponadto dostępna w App Store i Huawei AppGallery. TomTom GO Navigation oferuje 30-dniową bezpłatną wersję próbną, następnie użytkownicy mogą subskrybować automatycznie odnawiane plany w cenie: 57,99 zł za rok, 39,99 zł za sześć miesięcy lub 8,99 zł za miesiąc.

Źródło: TomTom


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS