wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-05-18| artykuł sponsorowany | Teledetekcja

Zamów skaner LiDAR Zenmuse L1 & Matrice 300 RTK, a otrzymasz gratis: odbiornik GNSS, DJI Terra, kurs

Firma NaviGate – autoryzowany dystrybutor DJI Enterprise w Polsce, ogłasza sprzedaż i jednocześnie promocję najnowszego rozwiązania LiDAR od DJI Enterprise – Zenmuse L1. Zamów kompletny zestaw do pozyskiwania chmury punktów i danych 3D – nowy skaner LiDAR DJI Zenmuse L1 z dronem Matrice 300 RTK, a otrzymasz gratis: odbiornik GNSS Trimble Catalyst, oprogramowanie DJI Terra oraz szkolenie z technologii LiDAR. Więcej szczegółów na stronie: https://navigate.pl/dji-zenmuse-l1-matrice-300-rtk/


Zamów skaner LiDAR Zenmuse L1 & Matrice 300 RTK, a otrzymasz gratis: odbiornik GNSS, DJI Terra, kurs

DJI Zenmuse L1 jest gotowym rozwiązaniem LiDAR, które jest złożone z głowicy skanującej LiDAR Livox, wysoko precyzyjnego IMU oraz kamery RGB z mechaniczną migawką. Prędkość skanowania urządzenia wynosi 240 000 pkt/s. Skaner umożliwia rejestrację aż trzech odbić, a jego dokładność pionowa/pozioma wynosi 5 cm/10 cm. DJI Zenmuse L1 jest już dostępny w sprzedaży w firmie NaviGate.

Bezzałogowy statek powietrzny DJI Matrice 300 RTK pozwala na lot do 55 min., posiada czujniki wykrywania przeszkód we wszystkich kierunkach, pozwala także na podłączenie 3 sensorów jednocześnie. Dron jest kompatybilny z wieloma urządzeniami, m.in. skanerami LiDAR, kamerami termowizyjnymi, średnioformatowymi, czujnikami zanieczyszczeń itp. Zestaw złożony z DJI Zenmuse L1 & Matrice 300 RTK został dokładnie przetestowany pod względem dokładności i jego możliwości w różnych obszarach. Aby otrzymać dostęp do analizy, należy wypełnić formularz.

Trimble Catalyst to rewolucyjna technologia, która umożliwia dostęp do wysokiej dokładności współrzędnych GNSS jako usługi na żądanie. Precyzyjny odbiornik GNSS sprawdzi się przede wszystkim w pomiarach osnowy fotogrametrycznej i punktów kontrolnych.

DJI Terra to nowe oprogramowanie do zastosowań fotogrametrycznych oraz LiDAR, które umożliwia przetwarzanie zdjęcia z kamer oraz systemu LiDAR zainstalowanych na pokładzie dronów w cyfrowe modele 3D oraz mapy pokrycia terenu.

Podczas szkolenia z technologii LiDAR poznasz zastosowanie oraz możliwości pozyskiwania danych 3D z skanerów laserowych z bezzałogowych statków powietrznych.

Każdy wymieniony produkt lub usługę można też kupić oddzielnie.

Firma NaviGate Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem m.in. DJI Enterprise i Trimble w Polsce. Oprócz tego firma prowadzi Ośrodek Szkoleniowy NaviGate, w którym są prowadzone szkolenia z kategorii „szczególnej”, „otwartej” i specjalistyczne m.in. z fotogrametrii niskiego pułapu i technologii LiDAR. Firma NaviGate umożliwia klientom umówienie się na prezentację sprzętu w terenie w dowolnym miejscu w Polsce, a także w biurze w Krakowie lub oddziale w Warszawie.

NaviGate Sp. z o.o.
Dział Bezałogowych statków powietrznych

tel. 12 200-22-28 w. 104|
e-mail: drony@navigate.pl

 • Siedziba Główna Kraków
  ul. Wadowicka 8a, 30-415 Kraków
 • Oddział Warszawa
  ul. Gościnna 7, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego k. Warszawy


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS