wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-05-07| GIS, Imprezy

Międzynarodowa konferencja użytkowników Esri ponownie on-line

Z powodu pandemii również tegoroczna międzynarodowa konferencja użytkowników oprogramowania firmy Esri odbędzie się zdalnie. Chętni niech rezerwują sobie termin 12-15 lipca.


Międzynarodowa konferencja użytkowników Esri ponownie on-line <br />
Jack Dangermond podczas Esri UC (fot. Wikipedia)
Jack Dangermond podczas Esri UC (fot. Wikipedia)

Taka formuła ma pozwolić na zapewnienie uczestnikom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa oraz umożliwi obecność tysiącom osób, które nie mogłyby przybyć do San Diego (gdzie dotychczas organizowano to wydarzenie). W konferencji udział mogą wziąć wszyscy użytkownicy rozwiązań Esri, którzy posiadają aktywne subskrypcje oprogramowania. Wystarczy, że zarejestrują się przy pomocy formularza, który znajduje się na stronie konferencji.

Esri User Conference to największe spotkanie użytkowników rozwiązań Esri, które w ubiegłym roku zgromadziło przed ekranami komputerów ponad 86 tys. uczestników ze 180 krajów świata. Jest to okazja, by wymienić się doświadczeniami, poznać nowinki technologiczne i kreatywne przykłady zastosowań technologii GIS, nawiązać kontakty i zobaczyć, jak technologie wykorzystujące element geograficzny zmieniają świat. W agendzie Esru UC 2021 zaplanowano: sesję plenarną, sesje techniczne, warsztaty, sesje pytań i odpowiedzi czy prezentacje użytkowników. Esri Showcase i targi Expo pozwolą zaś zapoznać się z ofertą sponsorów i wystawców oraz zadać im pytania.


Informacje o innych nadchodzących konferencjach z zakresu GIS, geodezji i kartografii publikujemy w dziale Geokonferencje

Źródło: Esri Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Tylko grzecznie zapytowywuje. Kto z Polski dotychczas na takie konferencje latał. Wbrew pozorom ciekawe pytanie.
odpowiedz zgłoś
odp: Tylko grzecznie zapytowywuje. https://geo.stat.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publis her/jNfJiIujcyRp/content/nagroda-dla-gus-za-wybitn e-osiagniecia-w-dziedzinie-gis?inheritRedirect=fal se https://geoforum.pl/news/27601/przedstawiciele-pig -odebrali-nagrode-sag
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS