wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-04-26| Geodezja, Przetargi

Sporo chętnych do modernizacji łódzkiej EGiB

W przetargu Związku Powiatów Województwa Łódzkiego na kompleksową modernizację ewidencji gruntów i budynków w 9 powiatach wystartowało 23 oferentów z propozycjami na bardzo różnym poziomie cenowym.


Sporo chętnych do modernizacji łódzkiej EGiB

Do 16 części złożono łącznie aż 159 ofert. Spora część z nich przekracza kosztorys zamawiającego, przy czym tylko w przypadku 3 części (tj. dotyczących powiatów brzezińskiego i łęczyckiego) dotyczy to wszystkich propozycji cenowych. Jak to często w przetargach na modernizację EGiB bywa, różnice między wartością poszczególnych ofert są spore – nawet 3-4 krotne. Na przykład prace w powicie wieruszowskim firmy geodezyjne wyceniły na kwotę od 376 tys. do 1,136 mln zł.

Łącznie ZPWŁ gotowy jest przeznaczyć na wszystkie części 10,6 mln zł, tymczasem suma wszystkich najtańszych ofert wynosi 3/4 tej kwoty.

Przetarg jest elementem wartego 59 mln zł projektu „Budowa systemu informacji przestrzennej wspierającego świadczenie e-usług przez powiaty z terenu województwa łódzkiego”, współfinansowanego ze środków RPO Województwa Łódzkiego. Jest to już drugi przetarg na modernizację EGiB ogłoszony w ramach tego przedsięwzięcia. Pierwszy rozpisano w kwietniu ubiegłego roku i dotyczył on 10 powiatów.

Zestawienie ofert

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ciekawe Ciekawe propozycje cenowe. Ciekaw jestem kto nie ma pojęcia co robi ?
 1 
 1 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak GIS może zapewnić lepszą przyszłość?
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS