wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-04-01| Geodezja, Przetargi

Powiat miechowski oszczędzi na modernizacji EGiB

W przetargu Starostwa w Miechowie na modernizację EGiB w gminach Słaboszów i Racławice wystartowało aż 9 firm, przedstawiając oferty na bardzo różnym poziomie cenowym.


Powiat miechowski oszczędzi na modernizacji EGiB <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl

Przedmiotem zamówienia jest digitalizacja, weryfikacja i poprawa jakości mapy ewidencyjnej oraz modernizacja bazy danych ewidencji gruntów i budynków dla 20 obrębów w jednostce ewidencyjnej Słaboszów oraz jednego obrębu w jednostce Racławice.

Powiat gotowy był przeznaczyć na te prace 836 tys. zł, ostatecznie wyda na nie 534 tys. zł. Za tyle modernizację EGiB gotowa jest wykonać firma OPGK Rzeszów, która przedstawiła najtańszą ofertę w tym postępowaniu. Najdroższa opiewała z kolei na 1,783 mln zł. Łącznie 7 ofert nie przekraczało budżetu zamawiającego.

Prace mają zostać wykonane w ciągu 18 miesięcy.

Zamówienie jest częścią wartego 6,3 mln zł projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Miechowskiego” dofinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Otwierajta następne uczelnie i technika geodezyjne.w końcu zabraknie taniej siły roboczej na wykonywanie przetargów i kim zrobicie przetargi za takie pieniądze.
 1 
odpowiedz zgłoś
dobre Wszystko idzie do góry, w innych branżach zarabiają po kilkanaście tysięcy. A teraz sobie policzcie jak przykładowo 10 chłopa będzie pracowało przez 18 miesięcy, a budżet zlecenia 500 tysięcy. No i jeszcze szefostwo by chciało dla siebie coś uczknąć. Bida i nędza, żal d... ściska że wybrał ten zawód.
 1 
odpowiedz zgłoś
Żal... Wkrótce za miskę ryżu będą to robić. To już któryś z kolei wygrany przetarg po kosztach przez opgk rzeszow. Współczuję pracownikom tej firmy, pewnie najniższe krajowe tam królują. Żeby w takich czasach tak zaniżać oferty?
 1 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS