wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-03-19| Mapy, Przetargi

Rzeszowski WODGiK rozstrzygnął przetarg na mapy i bazy tematyczne

Warszawska spółka GIAP wykona tematyczne mapy i bazy danych dla województwa podkarpackiego.


Rzeszowski WODGiK rozstrzygnął przetarg na mapy i bazy tematyczne <br />
fot. Wikipedia/Aotearoa
fot. Wikipedia/Aotearoa

Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie wybranych danych przestrzennych pochodzących z Departamentu Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem UMWP do struktury bazy danych, stworzenie aplikacji do prowadzenia tych baz oraz opracowanie map tematycznych.

Zakres tematyczny przetargu obejmuje:
• mapę produktów tradycyjnych wpisanych na listę Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi;
• mapę obwodów łowieckich wraz z obszarami wyłączonymi;
• mapę obrębów ochronnych wód;
• mapy szkód łowieckich (przedstawiające informacje o miejscu i obszarze szkody łowieckiej, gatunku zwierzyny, która wyrządziła szkodę oraz rodzaju zniszczonej uprawy) – zamówienie opcjonalne;
• mapę dróg rolniczych (przedstawiającą wybudowane lub zmodernizowane drogi rolnicze z udziałem środków województwa) – zamówienie opcjonalne.

Opracowania mają zostać wykonane w ciągu 10 miesięcy od podpisania umowy.

Oferta GIAP wybrana przez WODGiK opiewa na 242 tys. zł brutto (obejmuje zamówienie podstawowe i zamówienie objęte prawem opcji).
Ponadto w postępowaniu wystartowały: Instytut Infrastruktury Informacji Przestrzennej Bartłomiej Bielawski z Warszawy (243 tys. zł) oraz konsorcjum firm ErgoGIS z Koszalina i SmallGIS z Krakowa (295 tys. zł).
Budżet zamawiającego wynosił 300 tys. zł.

Zamówienie jest częścią projektu Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP) o wartości 178 mln zł.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
no t tylko czekać jak do cyfryzacji MPZP w gminach będą nowe warunki na przetargi zaraz obok wymogu na oprogramowanie desktop coś w stylu "wykonał wdrożenie systemu dla WODGIK za kwotę minimum 200tys zł" :)
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS