wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-03-19| Geodezja, Przetargi

Kto scyfryzuje zasób powiatu tatrzańskiego?

Starostwo w Zakopanem rozstrzygnęło przetarg na digitalizację dokumentów analogowych państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.


Kto scyfryzuje zasób powiatu tatrzańskiego?

Przedmiotem zamówienia jest skanowanie dokumentów geodezyjno-kartograficznych zgromadzonych w PODGiK w Zakopanem wraz z dostawą cyfrowej wersji materiałów zasobu geodezyjnego w postaci usystematyzowanych plików na zewnętrznych nośnikach pamięci. Digitalizacja materiałów PZGiK obejmuje 200 mb dokumentów: etap I – operaty prawne (88 mb) oraz etap II – operaty sytuacyjno-wysokościowe (112 mb).

Prace te za 336 tys. zł brutto wykona firma Gispro Szczecin. Była to najtańsza spośród 14 propozycji. Najdroższa, złożona przez firmę Geomatic Poznań, opiewała na 959 tys. zł. Z kolei budżet zamawiającego wynosił 450 tys. zł.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Pytanie Jaki jest przelicznik 1 mb. dokumentów na strony czy kartki?
odpowiedz zgłoś
odp: Pytanie Jakieś 8000 ston A4
odpowiedz zgłoś
20 groszy za stronę ? Szaleństwo
 1 
 7 
odpowiedz zgłoś
odp: 20 groszy Rażąco Niska Cena - a Urząd się cieszy, że durnia znalazł
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: 20 groszy Chyba konkurencja zazdrości w 3fali. Hej-tu się zanosi. Jak chcesz i umisz. To i zarobisz. Po co takie durne komentarze?
 1 
zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS