wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-03-02| Geodezja, Instytucje

Najlepszy PODGiK nadal poszukiwany

O miesiąc przesunięty został termin zakończenia drugiej edycji plebiscytu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na najlepszy ośrodek dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej szczebla powiatowego w roku 2020.


Najlepszy PODGiK nadal poszukiwany
Jak informuje GUGiK termin oddawania głosów w plebiscycie przedłużono, aby wypowiedziała się w nim bardziej liczna grupa osób. Dotąd głosy oddało ponad 1600 geodetów uprawnionych. Głosować można do 30 marca br., a wyniki zostaną ogłoszone dzień później.

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem portalu plebiscytowego. Mogą w nim wziąć udział jedynie osoby z uprawnieniami geodezyjnymi, oddając tylko jeden głos na jeden powiat.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Dlaczego nie ma plebiscytu na najgorszy PODGiK?
 1 
odpowiedz zgłoś
odp: Dlaczego nie ma z tego samego powodu, dla którego nie organizuje się konkursów najbrzydszej miss. Bywały w tv próby konkursów typu nie mam talentu ale szybko się nudziły i spadały z anteny, nikt na to patrzeć nie chce. Nie promuje się celowo w mediach nieudanych produktów ani zepsutej żywności. Choć promuje się różny chłam i szkodliwy cukier. Choć filmowcy mają złote maliny a naukowcy antynoble, to jednak wiesz, nie ten prestiż, mało kto przychodzi na rozdanie symbolicznych nagród. Ale jak porównać pracę ośrodków, skoro nie da się przekazać pracy do weryfikacji w dowolnym z nich? Gdybym mógł np. wysłać operat do weryfikacji do różnych ośrodków, to wtedy mógłbym zagłosować na taki, który robi mi to najszybciej, ma najmniej głupich uwag, gdzie wchodzą pliki z mojego oprogramowania bez problemów, ale tak jak teraz?
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: Dlaczego nie ma To może zorganizujmy konkurs na najlepszego Głównego Geodetę Kraju ostatnich 20 lat ? Liczy się wdzięk, elegancja, kultura osobista, pozyskane środki unijne, rozliczenie pozyskanych środków i przestrzeganie przepisów prawa.
 1 
 4 
zgłoś
odp: odp: Dlaczego nie ma Twoje argumenty działają tak samo w konkursie na najlepszy PODGIK - więc jaki ten konkurs ma sens ?
zgłoś
odp: odp: Dlaczego nie ma Przestrzeganie przepisów prawa zdyskwalifikowałoby poprzednich zwycięzców.
zgłoś
JA IGNORUJĘ IGNORUJĘ TAKIE KONKURSY
 1 
 3 
odpowiedz zgłoś
odp: JA IGNORUJĘ I to o szlachecku, capslokiem ignorujesz, no brawo! Rzeczywiście prawilnyś niczym naturalny blond Janka Kosa.
 4 
 3 
odpowiedz zgłoś
Szybki rzut oka na wyniki wskazał że nie wygrają ci co mają wygrać. To się przedłuży i dorzuci głosów. Podgiki z Geo-Systemu już szykują miejsce na półkach na kolejne trofea z płyty paździerzowej.
 9 
odpowiedz zgłoś
odp: Szybki Zgadzam się, ten plebiscyt winien wrócić do geosystemu i nie byłoby problemu. Tak było i było o.k. W Jachrance rozdali nagrody Mińskowi i Wejherowowi.... A może to po prostu bardziej spektakularne dostać statuetkę od GGK niż od Pana Prezesa. Ja uważam, że liczy się człowiek i nie co patrzeć co bardziej spektakularne...
 5 
odpowiedz zgłoś
@ Znów kryształowe Mariany będą odbierać podziękowania, znów towarzystwo wzajemnej adoracji będzie na piedestale pogardy dla ludzi pracy. Pamiętajcie że nic nie jest w stanie zabić dycha wolności wśród geodetów, którzy noszą maseczkę jednorazową od kwietnia.
 2 
 6 
odpowiedz zgłoś
Zasady winny być zasadami. Przesunięcie terminu rozstrzygnięć ze względu na słabą frekwencję to chyba coś nie tak.
 8 
odpowiedz zgłoś
odp: Zasady winny być Może ktoś odważny napisze, czy go "Ośrodek" nie nagabywał żeby na nich zagłosować... Ha ha ha ja dostałem taką zachętę....
 6 
odpowiedz zgłoś
Dziwny jest ten świat Aż 1600 osób bierze udział w tej farsie ? To i tak niespodziewanie dużo - dziwny jest ten świat i do niczego dobrego nie zmierza. A plebiscyt będzie trwał aż wygłosujecie co należy wygłosować - rok temu ten sam scenariusz. Może lepiej od razy wskazać wygranego albo ogłosić permanentny całoroczny i wieloroczny plebiscyt, w którym co jakiś czas prezes będzie mówił STOP liczymy, START idziemy.
 1 
 8 
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje w Trójmieście
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS