wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-02-26| GNSS

RtkNet rozwija się na północ

Sieć stacji referencyjnych RtkNet wzbogaca się o kolejne stacje w północnej części kraju.


RtkNet rozwija się na północ
RtkNet rozwija się na północ

Na początku tego roku sieć składała się z 28 stacji referencyjnych zlokalizowanych przede wszystkim na południu Polski. Od tego czasu uruchomiono instalacje w: Toruniu, Kołobrzegu, Żurominie i Iławie. Ale na tym nie koniec. Jak bowiem zapowiada administrator sieci, firma Art-Geo, w planach na najbliższy czas są stacje w: Szczytnie, Grajewie, Olecku, Więcborku, Ostrowie Wielkopolskim oraz Mszanie Dolnej. Później rozbudowa RtkNet skoncentruje się na Pomorzu.

Na wszystkich stacjach RtkNet działają czterosystemowe odbiorniki referencyjne marki Ruide. Centrum obliczeniowe oraz główny serwer znajdują się natomiast w powiecie krakowskim. Korzystanie z korekt RtkNet jest bezpłatne dla klientów firmy Art-Geo.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Polecam Zakupiłem odbiornik GPS Ruide w firmie Art-Geo. Polecam zakup sprzętu w tej firmie, koszt nowego odbiornika tańszy 2-3 razy niż w renomowanej i z długimi tradycjami, a jakość rewelacyjna. Zero problemów, pomocny i życzliwy serwis. A do tego sieć RTK bez dodatkowych kosztów, która sprawuje się również bez zarzutu.
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
Test Przetestujemy w poniedziałek.
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: Test Nie ma co testować działa wspaniale i jest super. W RtkNet jest moc !!!
 2 
 4 
odpowiedz zgłoś
Brawo Zapraszamy do Elbląga.
 3 
odpowiedz zgłoś
odp: Brawo Kwestia czasu ;-)
 3 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS