wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-02-17| GIS, Przetargi

Umowa na konserwację Geoportalu, CAPAP i Portalu PZGiK podpisana

Główny Urząd Geodezji i Kartografii podpisał kontrakt o wartości 1,9 mln zł na świadczenie usług asysty technicznej dla oprogramowania Geoportal, Portalu PZGiK oraz Centrum Analiz Przestrzennych Administracji Publicznej.


Umowa na konserwację Geoportalu, CAPAP i Portalu PZGiK podpisana

W przetargu nie było zaskoczenia. Jedyną ofertę, która idealnie zmieściła się w budżecie zamówienia, przedstawiła wrocławska firma GIS Partner, a więc twórca wspomnianych rozwiązań informatycznych.

Przedmiotem umowy jest świadczenie usług asysty technicznej i konserwacji dla oprogramowania Geoportal, PZGiK oraz CAPAP przez okres roku (z opcją przedłużenia o kolejny miesiąc). Będą one obejmować opiekę nad produktami polegającą na udostępnianiu nowych wersji oprogramowania oraz usuwaniu wykrytych błędów. W przypadku Geoportalu zamówienie przewiduje także:

 • podnoszenie wersji produktów w poszczególnych systemach do nowej wersji,
 • wsparcie w rekonfiguracji produktów i systemów zbudowanych na bazie tych produktów oraz wykonywanie optymalizacji środowiska systemów,
 • dostosowanie oprogramowania i zbudowanych na jego bazie systemów do wymagań wynikających z przepisów prawa,
 • obsługę zgłoszeń GUGiK dotyczących sugestii rozwoju produktów poprzez wskazywanie oczekiwanych nowych funkcji oraz zmian technologicznych.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Mam pomysł A nie można byłoby podpisać z GIS Partner takiej jednej umowy pt: "UMOWA NA WSZYSTKO". I dać np. okres obowiązywania no nie wiem, do następnych wyborów, albo do zmian rządu, albo do wygaśnięcia pandemii - dobry pomysł ?
 4 
 10 
odpowiedz zgłoś
odp: Mam pomysł GIS Partner ma "monopol" w świecie gisu w Polsce? Pytam, bo nie jestem zorientowany w temacie, a chętnie dowiem się jakichś opinii o firmie
odpowiedz zgłoś
odp: odp: Mam pomysł być może to kwestie tego, że jedne 10 lat integraf, drugie 10 lat gisparter ;)
 1 
zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEODETA testuje: ContextCapture
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS