wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-02-11| Geodezja, Przetargi

Powiat wielicki ponownie zamawia skanowanie zasobu

Starostwo w Wieliczce rozpisało przetarg na digitalizację dokumentów analogowych PZGiK o długości blisko 150 metrów bieżących.


Powiat wielicki ponownie zamawia skanowanie zasobu

Prace podzielono na 4 części, z których każda obejmuje inną jednostkę ewidencyjną: Kłaj (23 mb), Biskupice (22 mb), Wieliczka miasto (62,6 mb) oraz Wieliczka – obszar wiejski (42 mb). Przedmiotem zamówienia jest skatalogowanie analogowych dokumentów, ich skanowanie i uszlachetnienie kopii cyfrowych, a także opracowanie atrybutów opisowych i przestrzennych dokumentów, ich indeksacja oraz wprowadzenie do baz danych.

Dla jednostek Kłaj i Biskupice prace mają być wykonane w 6 miesięcy od podpisania umowy, a dla pozostałych części – w 10 miesięcy.

Oferty można składać do 15 marca. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.

Przetarg jest częścią projektu „E-usługi w informacji przestrzennej powiatu wielickiego” (o łącznej wartości ponad 7,5 mln zł) realizowanego w ramach RPO Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Pierwszy przetarg na te prace rozpisano na początku stycznia br. Został on jednak unieważniony, ponieważ pojawiły się okoliczności, które sprawiły, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. Jak precyzuje starostwo, ogłoszenie ws. zamówienia wysłano do publikacji w ostatnich dniach grudnia, natomiast ukazało się już w nowym roku, a więc po wejściu w życie nowego Prawa zamówień publicznych. Postępowanie należało zatem unieważnić i dostosować do nowych przepisów.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
podgik wieliczka a kto będzie chciał współpracować z ludźmi z tego podgik. samobójcy chyba .... same kłopoty z tymi ludźmi zero pomocy tylko utrudnienia sami wprowadzają i odpychają wszystkich. Lepiej wziąć za mniejsze pieniądze w innym podgik niż tu i mieć problemy.
 2 
 5 
odpowiedz zgłoś
odp: podgik wieliczka ja mam zupełnie inne doświadczenia..wiele bardziej problematycznych podgikow zaliczyłem
odpowiedz zgłoś
Tak się kończy dla PODGiK monopol Czyżby autor tego cudownego programu w PODGiK w Wieliczce i jego bliskie firmy-satelity nie wyrabiały. Tylko oni potrafią załadować dane do tego cuda. Bez nich ani rusz, to jest ich terytorium. Obcym wstęp wzbroniony.
 1 
odpowiedz zgłoś
skanowanie dokumentów czy operatów? - to jak to jest znów przetarg nie zgodny z przepisami ?? czy skanujemy do jednego pdf?
odpowiedz zgłoś
odp: skanowanie dokumentów czy operatów? a jaki obowiązuje przepis w zakresie prowadzenia pzgik? sam sobie odpowiedz. Opinia ggk nie stanowi przepisu prawa, starostwa czekają na nowe rozporządzenie o prowadzeniu zasobu ale gonią ich terminy, jak się zmieni przepis można będzie zmienić zapisy umowy, i co za tym idzie - płatności, oczywiście za porozumieniem stron, przynajmniej tak myślę
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS