wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-02-09| Geodezja, Instytucje

Włoszczowa: nabór na stanowisko geodety powiatowego

Starosta włoszczowski prowadzi nabór na stanowisko geodety powiatowego – kierownika Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie (woj. świętokrzyskie). Aplikacje można składać do 1 marca br.


Włoszczowa: nabór na stanowisko geodety powiatowego
Wymagania od kandydatów (niezbędne) to m.in.:
• co najmniej 5-letni staż pracy,
• co najmniej 2-letni staż pracy w urzędach administracji rządowej lub w organach jednostek samorządu terytorialnego,
• posiadanie dyplomu studiów wyższych na kierunku geodezyjnym,
• posiadanie uprawnień zawodowych do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie 1 i 2.

Szczegóły

Więcej ofert pracy na Geoforum.pl

Źródło: SP we Włoszczowie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Może ktoś Pięcioletni staż pracy to ma przeciętna osoba po studiach przed 30tką. To nie są wysokie wymagania. 2 lata doświadczenia adm. nie dziwią, oprocz wiedzy terenowej pewne obycie z administracją trzeba mieć. Najlepiej żeby to była młoda osoba, nieprzesiąknięta urzędasowym dziadostwem i bałwochwalstwem a jednocześnie na tyle harda by potrafiła się postawić szefowi-staroście. Tacy ludzie do urzędów nie trafiają
 2 
 5 
odpowiedz zgłoś
odp: Może ktoś a jak trafi to szybko ucieka, bo wiedza i chęci często zderzają się ze ścianą oporu władzy. Władza ma zawsze racje ;)
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
ile proponowane wynagrodzenie? Czy mniej czy więcej 10 tyś netto?
odpowiedz zgłoś
odp: ile proponowane wynagrodzenie? Marzyciel ....
odpowiedz zgłoś
odp: odp: ile proponowane wynagrodzenie? Na kwartał.
zgłoś
odp: odp: ile proponowane wynagrodzenie? nie żartuj?! Taka osoba nie zarabia ponad 10 tys miesięcznie?! To ile zarabia? Przecież niektórzy majstry na budowie po zawodówce wyciągają bardzo często dobrze ponad 10 tys na czysto w miesiącu!
 3 
zgłoś
W Lęborku też trwa nabór, a na geoforum cisza.
 4 
odpowiedz zgłoś
odp: W Lęborku W Lęborku to i Sekretarza szukają i kierownika inwestycji....
 3 
odpowiedz zgłoś
Jakim prawem Ja rozumiem uprawnienia, staż pracy, ale jakim prawem 2 letni staż w administracji? To już wykonawca z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu swojej firmy (gdzie jest prezesem, sprzątaczką i księgowym), uprawnieniami nie może kandydować na takie stanowisko? Podobno jest to niezgodne z prawem takie wymagania. Czy się mylę?
 7 
 5 
odpowiedz zgłoś
odp: Jakim prawem http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU2 0042492498/O/D20042498.pdf §4, pkt 2, ppkt c
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: Jakim prawem Tak mylisz się. Rozporządzenie w sprawie określenia wymagań, jakim powinni odpowiadać wojewódzcy inspektorzy nadzoru geodezyjnego i kartograficznego, geodeci województw, geodeci powiatowi i geodeci gminni
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: Jakim prawem Geodeta powiatowy tak. Ale KIEROWNIK WYDZIAŁU NIE!!!!!!
 7 
 1 
zgłoś
odp: Jakim prawem Mylisz się. Geodeta Powiatowy - Naczelnik Wydziału to stanowisko łączące 2 funkcje, więc trzeba spełniać jednocześnie osobne wymagania dla każdego z nich. Dla Geodety Powiatowego są określone w "rozporządzeniu w sprawie określenia wymagań, jakim powinni odpowiadać wojewódzcy inspektorzy nadzoru geodezyjnego i kartograficznego, geodeci województw, geodeci powiatowi i geodeci gminni", a dla Naczelnika Wydziału w "rozporządzeniu w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych".
 1 
 7 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: Jakim prawem Wydaje się że kluczowym jest słowo "powinni".
zgłoś
odp: odp: Jakim prawem I tu nie masz racji. Powinien być geodeta powiatowy i Naczelnik wydziału. Teraz Starostwa tak robią ale parę lat wstecz to były oddzielne stanowiska. Oczywiście teraz nie ma pieniędzy na etaty. Ale to pokazuje gdzie powiaty i Starości maja geodezję. Głęboko w ......Ale prawników i księgowych to nie ruszają....
zgłoś
odp do ~Praca Czy ja gdzieś napisałem, że starostwa łączą stanowiska, żeby było mniej etatów i tak jest lepiej niż było kiedyś?
zgłoś
odp: odp: Jakim prawem a w niektórych powiatach rozdzielają aby więcej stołków było. Nie każdy może być powiatowym, ale kierownikiem, naczelnikiem już tak ;)
 1 
zgłoś
4 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak korzystać z danych przestrzennych PIG?
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS