wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-02-08| Geodezja, Przetargi

Drugie podejście świętokrzyskich powiatów do baz BDOT500 i GESUT

Powiaty sandomierski, opatowski i staszowski po raz drugi ogłosiły przetarg na założenie baz BDOT500 oraz GESUT.


Drugie podejście świętokrzyskich powiatów do baz BDOT500 i GESUT

Pierwsze zamówienie zostało rozpisane na początku tego roku, ale pod koniec stycznia zostało unieważnione. Jako powód podano „niemożliwą do usunięcia wadę uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy”. Postępowanie zostało bowiem przygotowane w oparciu o przepisy starego Prawa zamówień publicznych, natomiast jego ogłoszenie nastąpiło już po wejściu w życie nowego Pzp. „Ewentualne działania mające na celu modyfikację oraz dostosowanie ogłoszenia o zamówieniu oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia do nowej ustawy Prawo zamówień publicznych mogą doprowadzić do znacznego utrudnienia czytelności dokumentów orazprzejrzystości prowadzenia postępowania, co z kolei może prowadzić do naruszenia zasad uczciwejkonkurencji i równego traktowania wykonawców” – tłumaczy zamawiający.

W związku z tym dziś (8 lutego) po raz drugi ogłoszono ten przetarg. Podobnie jak poprzednio zamówienie podzielono na trzy części, z których każda obejmuje założenie baz BDOT500 i GESUT w innym powiecie.

Tym razem oferty można składać do 12 marca. Wadium wynosi 30 tys. zł dla każdej części. Termin realizacji prac wyznaczono na 20 miesięcy od podpisania umowy.

Przetarg jest częścią projektu pn. „e-Geodezja – cyfrowy zasób geodezyjny powiatów: Sandomierskiego, Opatowskiego i Staszowskiego” o wartości 8,6 mln zł, współfinansowanego ze środków RPO Województwa Świętokrzyskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS