wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-02-08| Geodezja, Przetargi

Sporo chętnych do kontroli na miejscu 2021

W przetargu ARiMR na tegoroczną kontrolę na miejscu oferty zgłoszono do wszystkich części, choć nie wszystkie zmieściły się w budżecie.


Sporo chętnych do kontroli na miejscu 2021

Tym razem w 40-częściowym przetargu wystartowało 27 firm lub konsorcjów (dla porównania, w ubiegłym roku było ich 23, a rok wcześniej – 24). Oferty zgłoszono do każdej części, choć w przypadku 6 z nich wpłynęło tylko po jednej propozycji. Największym zainteresowaniem (5 ofert) cieszyło się zlecenie na inspekcję terenową w województwie podkarpackim.

Zdecydowana większość propozycji cenowych mieści się w budżecie ARiMR, natomiast w przypadku 5 części nawet najtańsze propozycje przekroczyły szacunki zamawiającego. Dotyczy to: inspekcji FOTO w woj. dolnośląskim, inspekcji FOTO oraz IT w woj. śląskim, inspekcji IT w woj. świętokrzyskim oraz inspekcji FOTO w woj. wielkopolskim.

Zestawienie ofert

KNM 2021 ma objąć 90,4 tys. gospodarstwach w całym kraju, z czego 8,6 tys. zostanie skontrolowanych metodą inspekcji terenowej. Dla porównania, w 2019 roku przetarg był nieco skromniejszy, bo objął 85,4 tys. gospodarstw, w 2018 r. do kontroli wytypowano ich 89,5 tys., a w 2017 – 79 tys. Z kolei w ubiegłym roku prace miały objąć 88 tys. gospodarstw, ale z powodu pandemii unieważniono wszystkie części związane z kontrolną IT.

Szacowana przez ARiMR wartość wszystkich tegorocznych prac to 33,5 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS