wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-02-03| Geodezja, GIS, Software

Nowa wersja oprogramowania Carlson iCAD

Carlson iCAD to podstawowy i niedrogi program CAD w ofercie Carlson Software. Największą zmianą, jaka pojawiła się w wersji 2021, jest wykorzystanie najnowszego silnika IntelliCAD 10.0.


Nowa wersja oprogramowania Carlson iCAD

Program oferuje pełen pakiet narzędzi 2D i 3D do obsługi plików DWG, DGN i DXF. Ponadto użytkownik może dokonać eksportu rysunków do pliku Google Earth KML/KMZ, a także konwertować obiekty typu Civil 3D do standardowych obiektów CAD.

Do kreślenia rysunków Carlson iCAD oferuje zarówno funkcje podstawowe (opcje przyciągania, tworzenie linii, polilinii, łuków, okręgów itd.), jak i bardziej zaawansowane (podgląd 3D, tworzenie tekstu wraz ze sprawdzaniem pisowni, automatyczne opisy). Użytkownik może w pełni dostosować program do swoich wymagań, konfigurując pasek narzędzi, zarządzając własnym zestawem symboli, tworząc wzory kreskowania, a także definiując skrócone nazwy komend.

Carlson iCAD, podobnie jak wszystkie programy CAD z oferty Carlson Software, sprzedawany jest w formie licencji wieczystej wraz z możliwością późniejszych aktualizacji. Program ten jest jednocześnie bazą do dodatkowych modułów, na przykład przeznaczonego do prac geodezyjnych i kartograficznych Carlson Survey. W myśl zasady Field-To-Finish programy biurowe Carlson Software są w 100% kompatybilne z geodezyjnymi instrumentami pomiarowymi tego amerykańskiego producenta.

Informacje o pełnej ofercie Carlson Software dostępne są po kontakcie z lokalnym przedstawicielem lub partnerem marki w Polsce, firmą NaviGate z Krakowa.

Źródło: Carlson Software


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS