wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-01-22| Geodezja, Przetargi, Kataster

Ruszają kolejne modernizacje EGiB w powiecie jędrzejowskim

Starostwo w Jędrzejowie dopiero przy czwartym podejściu rozstrzygnęło przetarg na modernizację ewidencji gruntów i budynków w jednostce ewidencyjnej Słupia, i to tylko częściowo.


Ruszają kolejne modernizacje EGiB w powiecie jędrzejowskim
Przypomnijmy, że zamówienie podzielono na 4 części odpowiadające poszczególnycm obrębom (w poprzednich zamówieniach stanowiły one jedną część): Nowa Wieś, Rawka, Rożnica, Wywła. Postępowanie przetargowe ruszyło w październiku 2020 r. i cieszyło się sporym zainteresowaniem, oferty złożyło 9 firm, dla części 1 i 2 wpłynęło ich po 7, a dla częśći 3 i 4 – po 8 (zestawienie ofert).

Dla części 1 i 2 prace wykona firma Geokart-International z Rzeszowa za łączną kwotę 168,4 tys. zł. Dla pozostałych części postępowanie unieważniono, ponieważ najtańsze oferty przekraczały budżet zamawiającego, a ten nie zdecydował się go zwiększyć.

Było to czwarte podejście do modernizacji EGiB w tej jednostce. Pierwszy przetarg na modernizację jędrzejowskiej EGiB ogłoszono jeszcze w sierpniu 2019 r. i składał się z 13 części. Spośród nich udało się rozstrzygnąć 6. Drugi przetarg rozpisano w październiku. W tym przypadku z powodu zbyt drogich ofert zamawiający unieważnił 4 z 8 części. Nierozstrzygnięte części stały się przedmiotem kolejnego zamówienia ogłoszonego w lutym 2020 r. W czerwcu starostwo poinformowało o rozstrzygnięciu kolejnych 3 części. Dla jednostki Słupia wpłynęła wprawdzie jedna oferta, ale propozycja okazała się dla zamawiającego zbyt droga (budżet wynosił wówczas 240 tys. zł).

Zamówienie jest współfinansowane z środków UE w ramach projektu pod nazwą „e-GEODEZJA – cyfrowy zasób geodezyjny powiatów Buskiego, Jędrzejowskiego, Kieleckiego i Pińczowskiego”.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS