wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-01-13| Geodezja, Instytucje

Włoszczowa: poszukiwany geodeta powiatowy

Starostwo we Włoszczowie (województwo świętokrzyskie) ogłosiło nabór na stanowisko geodety powiatowego – kierownika Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami. Aplikacje można składać do 18 stycznia.


Włoszczowa: poszukiwany geodeta powiatowy
Wymagania od kandydatów (niezbędne) to m.in.:
• co najmniej 5-letni staż pracy,
• co najmniej 2-letni staż pracy w urzędach administracji rządowej lub w organach jednostek samorządu terytorialnego,
• posiadanie dyplomu studiów wyższych na kierunku geodezyjnym,
• posiadanie uprawnień zawodowych do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie 1 i 2.

Szczegóły

Więcej ofert pracy na Geoforum.pl

Źródło: SP we Włoszczowie


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
ukończyłam wsh we wrocławiu, ale nie wiem czy to była wyższa uczelnia. nie wiem zatem, czy spełnię wymagania konkursu. miło wspominam to studiowanie - płaciło się i się wymagało. :-D
 3 
odpowiedz zgłoś
$ Brak informacji o wysokości wynagrodzenia. Typowe nieszanowanie czasu zarówno kandydata jak i swojego
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
odp: $ Bo to jest test. Test czy znasz ustawę o samorządzie powiatowym. Jak znasz to wiesz jakie są obowiązki osób wydających decyzje administracyjne i co z tego wynika. Przykro mi, zarobki są podane ale ty oblałeś.
 3 
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: $ Bredzisz ostatnio. Rozmawiamy o wysokosci wynagrodzenia, ktora nie wynika z ustawy o samorzadzie.Zaparz melisę i wsun kapcie
 3 
 1 
zgłoś
odp: odp: $ I po raz kolejny oblałeś. Ustawa wymaga wysokiego poziomu kultury osobistej również poza godzinami pracy, więc tym bardziej nie spełniasz warunków. Myślenie pragmatyczne i praktyczne wykorzystanie przepisów zerowe. Ustawa o samorządzie powiatowym mówi, że geodeta powiatowy jako osoba wydająca decyzje administracyjne składa oświadczenie majątkowe w którym jest kwota jaką zarabia w ciągu roku. Także kapcie melisa, gumiaki i te sprawy to polecam tobie, a urząd zostaw tym co myślą.
 3 
 3 
zgłoś
odp: odp: $ Nie wiedzialem, ze oswiadczenie majatkowe pragmatyku sklada sie przed podjeciem zatrudnienia. Rozumiem, ze kandydat ma wnioskowac o docelowych zarobkach po kwotach widniejacych w osw. Poprzednika. Melisa ostygla?
 2 
 4 
zgłoś
odp: odp: $ A nie łatwiej napisać tak, da się ustalić orientacyjną kwotę którą płacą na tym stanowisku i tak, myliłem się. Skoro idziesz w zaparte nie zarządzaj ludźmi, zrobisz sobie i im krzywdę.
 2 
 3 
zgłoś
cenzorze, nie ma dilema! Włoszczowa jak Kudowa lub Częstochowa. Odmiana rzeczownikowa. A więc: we Włoszczowie jak w Kudowie czy Częstochowie. Dla porządku: podobnie odmieniana jest Miłosna i Jabłonna ;-)
 3 
odpowiedz zgłoś
redaktorze W istocie, sprawdziłem teraz w internecie... Jest rozbieżność w dopuszczalnej formie odmiany nazwy tego miasta. Dylemat we Włoszczowej, czy we Włoszczowie pozostaje. Redaktor zareagował tylko co do jednej pomyłki, ale chyba (dylemat) właściwie. :) Dziękuję. Powodzenia dla Pawła.
odpowiedz zgłoś
Pan Paweł pojechał do Kielc https://www.moja-gazeta.com.pl/pozegnanie-dlugolet niego-geodety-powiatowego-pawla-kowalczyka-z-wlosz czowskiego-starostwa-przechodzi-do-kieleckiego
odpowiedz zgłoś
pendolino się zatrzymuje.... ciekawe
 1 
 3 
odpowiedz zgłoś
redaktorze W tytule jest: Włoszczowa, dalej: Starostwo we Włoszczowie, a w źródle: SP we Włoszowie. Mamy więc do czynienia z trzema miejscowościami?
odpowiedz zgłoś
7 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS